TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
12.3 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriSpor merkezinde Aqua Gym dersleri

  Spor merkezinde Aqua Gym dersleri

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezi spor yapmak isteyenlere farklı olanaklar sunuyor. Kapalı yüzme havuzunda Aqua Gym dersleri ile form tutan vatandaşlar, fitness salonunda da alternatif sporlar yapabiliyor.

  Merkezde ayrıca spor yapmaya gelen ailelerin çocuklarını bırakabilecekleri oyun alanı da hizmet veriyor.  

  Çankaya Belediyesinin Çiğdem Mahallesinde hizmete açtığı Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezinde yer alan kapalı yüzme havuzunda vatandaşlar Aqua Gym yapma imkanı buluyor.  

  Suyun sağladığı direnç ve basınca karşı kasları aktif olarak çalıştırmaya dayalı egzersiz olan Aqua Gym etkinliğine yüzme havuzuna abonelik yaptırmış olan tüm vatandaşlar ücretsiz olarak katılabiliyor. Salı ve Perşembe günleri sabah 09.30 ile 10.30 saatleri arası uzman antrenörler eşliğinde su içerisinde egzersiz yapan vatandaşlar yüzmenin yanı sıra form tutuyor. 

  Spor merkezinde aqua gym dersleri
  Spor merkezinde Aqua Gym dersleri

  EBEVEYNLER SPORDA ÇOCUKLAR OYUNDA 

  Çankaya Belediyesi, vatandaşların yüzerek ve fitness salonunda spor yaparak günün stresini attıkları Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda ebeveynlerin imdadına yetişecek bir uygulamayı da hayata geçirildi. Spor yapmak isteyen çocuklu aileler için spor merkezi içerisinde çocuk oyun alanı açıldı. Spor yapmak isteyip de çocuklarını bırakamayan ailelere büyük kolaylık sağlayan oyun alanı haftanın her günü 11.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

  Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezinde spor yapmaya gelen ailelerin gözü arkada kalmadan spor yaparken çocuklar da eğitici, öğretici ve eğlenceli vakit geçiriyor. Oyun alanına 3 yaşını geçmiş her çocuk kabul edilirken aileler bu hizmet için hiçbir ücret ödemiyor. 

  HER ŞEY ÇANKAYALILARIN İÇİN 

  Çankaya belediyesi mustafa kemal atatürk spor merkezi spor yapmak isteyenlere farklı olanaklar sunuyor. Kapalı yüzme havuzunda aqua gym dersleri ile form tutan vatandaşlar, fitness salonunda da alternatif sporlar yapabiliyor.
  Çankaya Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezi spor yapmak isteyenlere farklı olanaklar sunuyor. Kapalı yüzme havuzunda Aqua Gym dersleri ile form tutan vatandaşlar, fitness salonunda da alternatif sporlar yapabiliyor.

  Çankayalıların iş dışında vakit geçirebilecekleri alanları bir bir hizmete sunan ve Çankaya Belediyesi tarihinin ilk yüzme havuzunu Birlik Mahallesi’nde hizmete açan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çankayalıların iş stresinden bir an olsun kurtularak sosyalleşme imkanı bulabilecekleri tesislerimizin sayısını artırıyoruz. Bunlardan biri de yüzme havuzlarımız ve spor merkezlerimiz.

  Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezimizde ebeveynler spor yaparken çocuklar da oyun alanında keyifli zamanlar geçiriyor. Belediyecilik halka dokunmak, ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri hayata geçirmektir. Kreşlerimiz, Çankaya Evlerimiz, kültür merkezlerimiz, kütüphanelerimiz, parklarımız gibi çok sayıda hizmeti bu anlayışla Çankayalılara kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler