TRY - Türk Lirası
EUR
15,2391
USD
13,4632
GBP
17,8893
CNY
2,1130
4.6 C
Ankara
11.5 C
İstanbul
7.7 C
İzmir
2 Aralık 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaYazarlarSpider Man No Way Home fragmanı!

  Spider Man No Way Home fragmanı!

  Avatar of yağız yılmaz
  Yağız Yılmazhttps://haberton.com/
  Yağız Yılmaz, Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi Kimya Bölümünde okuyor, 2018 yılından bu yana pek çok mecrada yazılar yazıyor, yazmaya da devam ediyor. Kablosuz Beyin Topluluğu içerisinde araştırma ekibi yönetti/yönetiyor.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Arkadaşlar selam! Çok çok heyecanlıyım, biliyorsunuz daha önce pek çok kez bahsettim Spider Man No Way Home filminin çok fazla önemli olabileceğini ve bir çok insanın benim gibi çok fazla heyecanlandığını.

  Bu gece sabah 04.00 saatine yakın bir sürede fragman Sony tarafından paylaşıldı, anında izledim, ancak yazabiliyorum.

  Tobey ve Andrew’dan eser yok diyebiliriz, fakat aslında var. Değineceğim. Gelelim efsanevi kötü adamlarımıza: ONLAR DÖNDÜLER! Electro, Green Goblin, Sandman, Lizard, Otto Octavius ve büyük ihtimalle VENOM’u filmde göreceğiz! O kadar heyecanlıyım ki anlatamam, daha öncesinde bu filmin yarattığı atmosferin Avengers: Endgame filmiyle aynı olduğunu, filmi bekleyenlerin aynı heyecan ve sabırsızlığa sahip olduğunu, fakat Sony&Marvel ikilisinin bize asla bir parça ekmek vermediği bir film olduğunu söylemiştim. Hala Tobey ve Andrew’i göremedik, üzülmeyin. Hala şansımız var.

  Fragman içerisinde bir sahnede Tom Spiderman’inin Sandman, Electro ve Lizard arasında bir noktaya uçtuğunu görüyoruz, fakat biraz aşağı tarafta Lizard boşluğa yumruk sallıyor gibi duruyor. Aynı şekilde Sandman karakterinde de anlık bir değişim oluyor, fakat biz kimin ne yaptığını fragmanda göremiyoruz, tıpkı Endgame fragmanında Tony’i sildikleri gibi.

  Spider man no way home fragmanı!
  Spider Man No Way Home fragmanı!

  Daha da önemlisi, Otto Octavius ”You Are Not Peter Parker” şeklinde bir söylemde bulunuyor, ”Sen Peter Parker değilsin.” Tobey ve Andrew için kapılar açık, anlaşılan o ki Marvel gidin sinemada izleyin, birçok spoiler yayıldı zaten daha da vermeyiz diyorlar.

  O konuya da değinmek gerek, zaten çok az kullandığım instagramı sırf bu sebeple kullanıma ara verdim. Her yerde spoiler paylaşımları, sızıntılar ve fazlası var. İnsanların bu şekilde tüm heyecanı öldürmesi, film öncesinde böyle şeyleri araştırıp, bulup bu şekilde anlamsızca paylaşmaları çok rahatsız edici. Bir filmin heyecanı filmin içindedir ve fragmanı izlerken oluşan tepkidir, dışarıda orada burada gördüğümüz şeyler değildir. Bunların hepsi film içinde heyecanı öldürür ve kişinin filmden alacağı seyir zevkini düşürür. Yazık, maalesef insanlar hala bunları yapabiliyorlar.

  Şimdilik bu kadar dostlar! Önemli bir gelişme olursa tekrar yazacağım, kendinize çok iyi bakın!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler