TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSosyal MedyaSosyal medya öğretmenler gününü kutladı

  Sosyal medya öğretmenler gününü kutladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  24 Kasım Öğretmenler Günü için yayımladıkları mesajlar ile sosyal medya öğretmenler gününü kutladı

  Cezmi Kalorifer hesabından yapılan paylaşımda “Ülke kararmasın diye ışığıyla yollarımızı aydınlatan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” ifadeleri ile öğretmen günü mesajı yayımlandı.

  İzzet Çapa ise paylaşımında Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını paylaşarak “Her gün kıymetini yeniden yeniden anladığımız… Bu millete imkansız diye bir şeyin olmadığını öğreten… Büyük Başöğretmenimizin… Ve bütün öğretmenlerimizin… Öğretmenler Günü kutlu olsun…” dedi.

  Dünyanın bütün öğretmenlerinin öğretmenler günü kutlu olsun
  Dünyanın bütün öğretmenlerinin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

  Sosyal medyada yapılan birçok paylaşım ile 24 Kasım‘a özel mesajlar yayımlanırken teröristlerce şehit edilen öğretmenler de unutulmadı.

  Şarkıcı Murat Boz İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda Atatürk’ün fotoğrafını paylaşarak “Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.

  Çocuk kitaplarında İllustrator yapan Çağrı Odabaşı paylaşımında öğretmenlerin çalışma koşullarına dikkat çekerek “Sevilen dersler, az futbol, çok hayal kurmakla geçen; açıkçası birazcık zorlandığım bir 90’lar çocukluğundan bugüne dek yoluma ışık, geceme ay, fırtınalı denizlerime liman olan; bazen bir söz, bir göz kırpış, bir “nasılsın?” yahut bir kitapla, çokça bilgi ve ayakta durmayla (bence çok zor bu, çok bel ağrısı) ömürlerine binlerce kalp sığdıran öğretmenlerimin ve dünyanın bütün öğretmenlerinin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.” ifadelerini kullanarak öğretmenler gününü kutladı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler