TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
17.9 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
27 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlarSosyal medya düşmanlığı

  Sosyal medya düşmanlığı

  Ela Danış
  Ela Danışhttps://haberton.com/
  Ela Danış, 1987 İzmir doğumlu, bugüne kadar kazanmış olduğu tüm bilgi ve becerileri başkalarına aktarmayı hedefleyen ve bu hedefler doğrultusunda ilerleyen birisi.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Düşmanım, düşmansın düşmanız. Nedir bu sosyal medya düşmanlığı? Siz fenomen, ünlü, youtuber olamadınız mi yoksa? İnsanlar deli gibi para kazanırken siz olduğunuz yerde sayıyor musunuz? Bu yüzden mi düşmanlığınız?

  Instagram, twitter, tik-tok, facebook vb. sitelerin bir çok düşmanı olduğu gibi benim gibi dostu da var. Laf atanlar, kınayanlar, kötü örnek oluyor diyenler… Madem bu kadar düşmansınız metroda, sahilde, vb yerlerde hatta tuvalette bile elinizden düşürmediğiniz telefonu, bilgisayarınızı klozete atin ve şifonu çekin.

  Sosyal medya çılgınlığı olmasa ne iş yaparsın, karnını nasıl doyurursun, neyi merak edersin bi düşünelim..
  Ben iletişim aracı, reklam ve haber aracı olarak görüyorum. Ve çok da kullanıyorum. Bir kere kim nerde ne yapmış, hangi ünlü kiminle yakalanmış, eski sevgilin nerede, kimle hangi şehirde.. Fenomenler, sanatçılar, mankenler, haberler, sinema, tiyatro kısacası dünyaya hakim oluyorsunuz. Bir çok katil, sapık, hırsız sosyal medyadan yayınlanıyor ve yakalanıyor. Gezmek istediğiniz yerlerin, yemek yediğiniz yerlerin çoğuna oradan bakıyorsunuz.

  Sosyal medya dusmanligi 1 - yazarlar - haberton
  Sosyal medya düşmanlığı

  İs yapıyorsunuz. Satış ve alış yapıyorsunuz. Örnek; Gelin olacaksınız en iyi makyaj uzmanını buluyorsunuz. Onlar Instagram ve tik-tok kullanarak para kazanıyorlar. Yada dansçısınız dansınızı bir yerde sergilemeniz, sesiniz güzel sesinizi bir yerde duyurmamız lazım sonuçta.

  Tatile çıktınız neredesiniz kimlesiniz aileniz merakını bu şekilde gideriyor. E kendinize yeri geliyor sevgili yapıyorsunuz. Ayrıca o iğrenç yorumlarınızla kimi eleştireceksiniz? Devir eski devir değil. Ne mektup kaldı ne telgraf. Bi kere sosyal medya uzmanı, sosyal medya yasası, sosyal medya uygulamaları var.

  Yavaş yavaş bazı uygulamalar ölmekte tabi ki. Her geçen gün eskisinin yerini yenisi alıyor. Şuan tik-tok revaşta ve dünyaya açılmanın bir yolu bence. En iyi paltformaları oluşturabileceğiniz, iş yapabileceğiniz para kazanabileceğiniz bir uygulama. Şiddetle tavsiye edenlerdenim. Aç, izle, gez, dolaş, paylaş ve ayrıcalıklarla dolu hayati sende keşfet.. hiç bir şey yapamıyorsan sınırsız eğlence izle ve gülümse.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler