16 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerSoğuk kış günlerinde can dostlarımız unutulmadı

  Soğuk kış günlerinde can dostlarımız unutulmadı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesi soğuk kış günlerinde can dostlarımızı yalnız bırakmıyor. Meteorolojinin bildirdiği hava tahminlerine göre önceden önlem alıyor. 

  Sorumluluk alanında bulunan birçok noktada sokak hayvanlarını besleyen Çankaya Belediyesi ekipleri, vatandaşları da duyarlı olmaya davet ediyor. 

  Çankaya Belediyesi sokak hayvanlarını unutmuyor. Soğuk kış günlerinde can dostların aç kalmamaları için birçok noktaya mama bırakan Çankaya Belediyesi, meteorolojinin bildirdiği hava tahminlerine göre önceden önlem alıyor. 

  Hayvan barınağında binlerce sokak hayvanına ev sahipliği yaparak bakım, besleme ve tedavilerini düzenli olarak gerçekleştiren Çankaya Belediyesi, sokakta yaşayan can dostları da beslemeye devam ediyor. Soğuk ve kar nedeniyle beslenme zorluğu yaşayan sokak hayvanlarını besleme çalışmalarını artıran Belediye ekipleri, ilçenin birçok noktasına mama bırakıyor. 

  ÇANKAYA’DAN BESLEME VE SAHİPLENME ÇAĞRISI 

  Soğuk kış günlerinde can dostlarımız unutulmadı
  Soğuk kış günlerinde can dostlarımız unutulmadı

  Çankaya Belediyesi, vatandaşları da bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor. Çankaya Belediyesinin veterinerleri, soğukta bizlere her zamankinden daha çok ihtiyaç duyan sokak hayvanlarını beslemenin önemine dikkati çekerek, bir kap mama ve bir kap su ile sokak hayvanlarına destek olunabileceğini hatırlattı.  

  Hayvanları sahiplenmenin önemine de vurgu yapan Çankaya Belediyesi, sahiplenmenin hayvanları hem koruduğunu hem de sıcak bir yuvaya kavuşturduğunu kaydetti.  Bir kez daha vatandaşları sahiplenmeye davet eden Çankaya Belediyesi, barınaktan sahiplenilen hayvanların her türlü aşı ve tedavilerinin de ücretsiz yapıldığını bildirdi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler