TRY - Türk Lirası
EUR
18,4090
USD
17,9363
GBP
21,7778
CNY
2,6600
21.2 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
22 C
İzmir
14 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerŞırnak'ta '15 Temmuz 3 bant Bilardo' turnuvası

  Şırnak’ta ’15 Temmuz 3 bant Bilardo’ turnuvası

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Şırnak’ta 3 gün sürecek olan ’15 Temmuz 3 bant Bilardo’ turnuvası 12 ilden 104 sporcunun katılımıyla başladı. Şırnak Bilardo İl Temsilcisi Faysal Kadırhan, ilk defa Şırnak’ta bölgesel bir turnuvanın düzenlendiğini söyledi.

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bilardo İl Temsilciliği ve özel bir bilardo salonunun organizasyonu ile Şırnak’ta 3 gün boyunca sürecek olan ‘15 Temmuz Bölgesel 3 Bant Bilardo’ turnuvası başladı. Turnuvaya, 2022 Türkiye Kadınlar 3 Bant Bilardo Turnuvası Şampiyonu Arzu Gök, Türkiye 3’üncüsü Şemsettin Azimli’nin yanı sıra Türkiye’de derece elde eden sporcuların da olduğu 12 ilden 104 sporcu katılıyor.

  Sirnakta 15 temmuz 3 bant bilardo turnuvasi 1 - yerel haberler - haberton
  Şırnak’ta ’15 temmuz 3 bant bilardo’ turnuvası

  Turnuvanın başlama programına Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Cemal Dalman, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Bilardo İl Temsilcisi Faysal Kadirhan ve bilardoseverler katıldı.

  ‘İLK DEFA ŞIRNAK’TA BÖLGESEL TURNUVA DÜZENLENİYOR’

  Bilardo İl Temsilcisi Faysal Kadırhan, 15 Temmuz Milli Birlik ve  Demokrasi etkinlikleri kapsamında bant bilardo turnuvasına bölgeden katılımlar olduktan sonra turnuvanın ismini 15 Temmuz Şırnak 3 Bant Bilardo bölge turnuvası olarak değiştirdiklerini söyledi. Kadırhan, “Şırnak ile birlikte 12 ilden 104 sporcu katılıyor. Bu sporcular arasında Türkiye’de derece yapmış Türkiye şampiyonasında, ilk 30’a, 16’ya ve ilk 3’e giren sporcularımız var.

  Sirnakta 15 temmuz 3 bant bilardo turnuvasi 2 - yerel haberler - haberton
  Şırnak’ta 3 gün sürecek olan ’15 temmuz 3 bant bilardo’ turnuvası 12 ilden 104 sporcunun katılımıyla başladı. Şırnak bilardo i̇l temsilcisi faysal kadırhan, ilk defa şırnak’ta bölgesel bir turnuvanın düzenlendiğini söyledi.

  Aynı zamanda 2002 yılında Kadınlar Türkiye 3 Bant Şampiyonu Arzu Gök de aramızda. Turnuvamıza 104 sporcu katılıyor. 15 Temmuz programı kapsamında ilk defa Şırnak’ta bölgesel turnuva düzenleniyor. Bu turnuvamızın ileriki yıllarda da devam etmesi için ellimizden gelen gayreti göstereceğiz. Şırnak’ta 100’e yakın lisanslı sporcumuz var. Şırnak’ta bilardoyu geliştirmek anlamında son 2 yıldır büyük bir çabamız oldu. Bölge turnuvalarına ve Türkiye şampiyonasına 4 sporcu gönderdik. Turnuvamız 3 gün sürecek” dedi.

  3 bant Bilardo Türkiye 3’üncüsü Şemsettin Azimli ise böyle güzel bir organizasyonda yer aldığı için mutlu olduğunu söyledi. Azimli, “Şırnaklı arkadaşlara bu organizasyonu bize hazırladıkları için çok teşekkür ederiz. Türkiye 3’üncülüğü tecrübemi buradaki sporcu arkadaşlarla paylaşmak en büyük mutluluk. Bundan sonraki hedefimiz ekim ayının ilk haftasında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nı kazanmak” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler