TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıŞirket avukatları İzmir'de buluştu

Şirket avukatları İzmir’de buluştu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

LEGAL 500 (the Legalease) tarafından hayata geçirilen GC Summit Türkiye 2022 etkinliği ilk kez İzmir’de gerçekleştirildi. Panele çok sayıda uluslararası şirket avukatları katıldı.

Uluslararası hukuk bürolarının, avukatların yaptıkları işleri ve müvekkil memnuniyetini analiz ederek, küresel hukuk pazarının güncel vizyonunu ortaya koyan kapsamlı bir araştırma ve rating şirketi olan Legal 500, İzmir’de GC Summit Türkiye 2022 etkinliği düzenledi.

İzmir’de ve Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren yerli ve uluslararası şirketlerin hukuki risk ve fırsatlarının değerlendirildiği etkinliğin açılış paneline Kılınç Hukuk ve Danışmanlık ev sahipliği yaptı. İzmir’deki bir otelde düzenlenen panele çok sayıda uluslararası şirketin avukat ve hukuk müşaviri katıldı.

Şirket avukatları İzmir’de buluştu

‘İZMİR’DE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM’

Toplantının açılışında konuşan Legal 500 Türkiye iş geliştirme uzmanı Barış Agun, bu toplantıyı ilk kez İzmir’de düzenlediklerini belirterek, “Bu etkinliğin amacı, avukatların ve hukuk müşavirlerinin Ege Bölgesi’nde ne kadar önemli işler yaptığının altının çizilmesi.

Peki neden İzmir? Bunun nedeni elbette İzmir’in büyüyen hukuk pazarı, büyük yatırımları kendine çekmesi ve ülke genelindeki cazibesi. Ayrıca şu anda aramızda, kendilerine esin kaynağı olan ve bu salonda bulunan avukatlar gibi başarılı olmak isteyen yetenekli birçok hukuk öğrencisi de var. Bu zirve vesileyle İzmir’de olmaktan çok mutluyum” dedi.

LEGAL 500 (the Legalease) tarafından hayata geçirilen GC Summit Türkiye 2022 etkinliği ilk kez İzmir’de gerçekleştirildi. Panele çok sayıda uluslararası şirket avukatları katıldı.

‘İLK KEZ EGE BÖLGESİ’NDE BÖYLE BİR ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ’

İngiltere merkezli araştırma ve rating şirketi Legal 500 tarafından bugüne kadar Türkiye’de pek çok etkinlik yaptığını kaydeden Avukat Levent Kılınç ise “Bu tarz etkinliklerin zirvelerin hepsi İstanbul’daydı. İlk kez Ege Bölgesi’nde böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz.

Amacımız İzmir ve Ege Bölgesi’nde bulunan meslektaşlarımız ve akademisyenleri bir araya getirerek hukukun farklı konularında belli fikir alışverişlerinde bulunmaktı. Bugün panelimiz 3 oturumda gerçekleştirilecek. Tahkim, deniz ve rekabet hukuku konularında karşılıklı görüşler konuşuluyor” diye konuştu.

Navlun sözleşmelerindeki tahkim kayıtları, uyuşmazlıkların tahkim yoluyla çözümü ve rekabet hukukundaki güncel gelişmelerin değerlendirildiği 3 ayrı panel oturumu ile devam eden zirve, İzmir’in gün batımı eşliğindeki networking kokteyli ile sona erdi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler