TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
28 C
Ankara
26.2 C
İstanbul
32 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatŞimal meme kanserine yakalandı

Şimal meme kanserine yakalandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Şarkıcı Şimal meme kanserine yakalandı. Şimal “Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin” dedi.

Şarkıcı Şimal’e yapılan biyopsinin ardından ‘meme kanseri‘ teşhisi konuldu.  Önceki gün kemoterapi almaya başlayan Şimal “Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin” dedi.

Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin
Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin

Şimal sosyal medya hesabından “Sevgili dostlarım, İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve O önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu.

Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek. Dışımı süslerken içimi unutmuşum!!! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız . Hem de benim için en önemli şeyi erteledim SAĞLIĞIMI !

Şarkıcı şimal'e yapılan biyopsinin ardından 'meme kanseri' teşhisi konuldu.
Şarkıcı Şimal’e yapılan biyopsinin ardından ‘meme kanseri’ teşhisi konuldu.

Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli.

Lütfen benim gibi yapmayın. Siz kendinizi ertelemeyin. Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz . Dualarınızı eksik etmeyin Sizleri çok seviyorum”

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler