17.9 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
25 Eylül 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatŞimal meme kanserine yakalandı

  Şimal meme kanserine yakalandı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Şarkıcı Şimal meme kanserine yakalandı. Şimal “Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin” dedi.

  Şarkıcı Şimal’e yapılan biyopsinin ardından ‘meme kanseri‘ teşhisi konuldu.  Önceki gün kemoterapi almaya başlayan Şimal “Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin” dedi.

  Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin
  Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin

  Şimal sosyal medya hesabından “Sevgili dostlarım, İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve O önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu.

  Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek. Dışımı süslerken içimi unutmuşum!!! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız . Hem de benim için en önemli şeyi erteledim SAĞLIĞIMI !

  Şarkıcı şimal'e yapılan biyopsinin ardından 'meme kanseri' teşhisi konuldu.
  Şarkıcı Şimal’e yapılan biyopsinin ardından ‘meme kanseri’ teşhisi konuldu.

  Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli.

  Lütfen benim gibi yapmayın. Siz kendinizi ertelemeyin. Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz . Dualarınızı eksik etmeyin Sizleri çok seviyorum”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler