TRY - Türk Lirası
EUR
20,502
USD
19,037
GBP
23,266
CNY
2,765
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul HaberleriŞile'de öldürülmüş taksicinin cenazesi teslim alındı

Şile’de öldürülmüş taksicinin cenazesi teslim alındı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Şile’de öldürülmüş taksici Osman Karaca’nın cenazesi  Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Taksicinin arkadaşı Bülent Yıldız, “Arkadaşımızı bulduğumuzda canilerce katledilmişti. Taksilere kabin istiyoruz” dedi.

Şile’de ormanlık alanda dün öğlen saatlerinde park halindeki aracında ölü bulunan taksici Osman Karaca’nın cenazesi ailesine teslim edildi. Silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettiği belirlenen taksicinin cenaze namazının, yarın öğle saatinde Üsküdar Hz.Ali Cami’inde kılınacağı öğrenildi.

Öldürülen taksicinin 20 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Bülent Yıldız, “Olay dün 11.55’te başlıyor. Osman arkadaşımız Ümraniye’den bir yolcu aldığını Şile’ye gideceğini bize bildirdi. Birkaç saat sonra telefonu kapandı. Araştırmalara başladık, dün gündüz saatlerinde aracı bulduk. Arkadaşımız canilerce katledilmişti.

Şile'de öldürülmüş taksicinin cenazesi teslim alındı
Şile’de öldürülmüş taksicinin cenazesi teslim alındı

Kendisi 20 yıllık arkadaşımdı, dört dörtlük bir insandı, ailesine bağlı biriydi, iki kızı vardı biri 24 biri 17 yaşlarında. Bulunduğunda telefonu kapalı haldeydi, arabadaydı. Son konuştuğunda arabaya bir kişi aldığını söylüyor ama, sonradan başkaları da bindi mi bilmiyoruz. Yabancı uyruklu bir kişi olduğu söyleniyor. En son eşiyle konuşmuş, sesi çok tedirgin geliyormuş. Ben de 23 yıllık bir taksiciyim, daha kaç ölüm yaşanacak? Taksilere kabin istiyoruz” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler