TRY - Türk Lirası
EUR
18,2625
USD
17,9603
GBP
21,6469
CNY
2,6457
20.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
24.1 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaSığınmacıya verdiğiniz parayı gençlerimize harcayın

  Sığınmacıya verdiğiniz parayı gençlerimize harcayın

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Memleket Partisi Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, “Ellerinizi gençlerin umutlarının üstünden ve ceplerinden çekin! Sığınmacıya verdiğiniz parayı gençlerimize harcayın” dedi.

  Memleket Partisi Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Memleket Partisi genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Öğrencilerin ve gençlerin sorunlarını gündemine alan Sayan: “Ellerinizi gençlerin umutlarının üstünden ve ceplerinden çekin! Sığınmacılara harcayacağınız parayı bu ülkenin pırıl pırıl vatan evlatları için harcayın. KYK kredilerindeki faiz ödemesini kaldırın, kredi borçlarını yeniden yapılandırın, iletişim vergisini, kitaplara koyduğunuz vergiyi kaldırın, öğrencilere barınma ücretsiz olsun. Sonuç olarak; Gençlerin barınmasını, beslenmesini, seyahat etmesini, kitap okumasını dahi sağlayamayan bu iktidar gidicidir! Gençler gönderecek sizi gençler. Yakındır!” dedi.

  Siginmaciya verdiginiz parayi genclerimize harcayin - politika - haberton
  Sığınmacıya verdiğiniz parayı gençlerimize harcayın

  ÖĞRENCİLERİN CEBİNDE OKUYABİLMEK İÇİN PARA BIRAKMADINIZ

  Sığınmacıları ülkeye doldurdunuz, gençleri işsiz bıraktınız, özgürlüklerini sınırladınız. Yetmedi! Şu an en temel ihtiyaçları olan yemek ve barınmayı dahi karşılayamayacak haldeler. Tabela üniversiteleriniz dolsun diye üniversite sınavında barajı kaldırdınız ama öğrencilerin farklı şehirde bir üniversitede okuyabilmek için cebinde para bırakmadınız! Yurt sorunları, ev kiraları derken şimdi otobüs bileti bile alamayacak hale geldiler. Otobüs biletleri el yakıyor!  Kredi kartına 12 taksitli bilet satışı var!  Gençler yazıyor. Kitap alıp okuyamıyoruz diyorlar! 2021 yılının zam şampiyonu kağıt oldu. % 168 zam!

  KYK YURTLARINA YAPILAN ZAM GENÇLERİ CEMAAT YURTLARINA MAHKUM ETMEKTİR

  KYK yurtlarına yapılan dev %80’lik zam! Bu nedir biliyor musunuz? Bu gençleri cemaat ve tarikat yurtlarına mahkum etmektir! Bu KYK kredilerini doğrudan KYK yurt parası olarak geri almak demektir! Bu asgari ücrete yaptığınız telafi artışını da aynı gün eritmek demektir.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler