12.3 C
Ankara
18.2 C
İstanbul
18 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınSetri-Nur Malatya'da 50'nci mağazasını açtı

  Setri-Nur Malatya’da 50’nci mağazasını açtı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gelinlik sektörünün önemli markalarından Setri-Nur Malatya’da 50’nci mağazasını hizmete açtı. Mağazada bulunan binlerce gelinlik, gelin adaylarını bekliyor.

  Fuzuli Caddesi’nde bulunan mağaza açılışına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Setri-Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir, Malatya mağazasının sahibi Azize Toy ve davetliler katıldı. Açılış öncesinde büyükşehir belediyesi mehteran takımı marşlar çaldı. Mağaza sahibi Azize Toy, açılışını yaptıkları mağazasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Açılışta konuşan Setri-Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir, katılımlarından dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan’a teşekkür ederek, “Malatya’da 50’nci mağazamızın açılışını yapıyoruz. İnşallah Malatyalı gelinlerimize, bize sevdalı Setri-Nur hayali kuran gelinlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

  Setri-nur malatya'da 50'nci mağazasını
  Setri-Nur Malatya’da 50’nci mağazasını

  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise açılışını yaptıkları mağazanın hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Setri-Nur Yönetim Kurulu Başkanı Suna Özdemir de kendileri için Malatya’nın çok kıymetli olduğunu ifade ederek, “Gelinlerimiz, gelinliğini Setri-Nur’dan almak istiyordu. Bizler de Malatya ilimize böyle güzel markamızı getirdik. O güzel genç kızlarımızın hayallerini burada buluşturalım dedik. İnşallah Malatya gelinlerimize hayırlı uğurlu olur. Her şey gönüllerince olsun. Gerçekten profesyonel ekibiyle, uzman kadrosuyla gelinlerimizin her türlü isteklerini karşılayabilecek yapıdayız. Çalışanlarımız eğitimlerini, bizzat benden aldı, asla gözümüz arkada değil. Dürüst ve hakkaniyetli bir esnafla çalışıyoruz. Burada Azize Hanım ve Uğur Bey gerçekten çok çok kıymetliler. Malatya’da bizi çok iyi temsil edeceklerine inandığımız için bayiliğimizi verdik. İnşallah onlar için de hayırlı uğurlu olur” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler