TRY - Türk Lirası
EUR
19,626
USD
18,638
GBP
22,809
CNY
2,666
6 Aralık 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıSermaye piyasaları kurumu çalışanlarına %50 zam yaptı

Sermaye piyasaları kurumu çalışanlarına %50 zam yaptı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Sermaye piyasaları kurumu A1 Capital, 2022 yılı için üst yönetim kadrosu  dışındaki 200’ün üzerinde çalışana ve üst yönetime yüzde 50 ve üzeri zam yaptığını açıkladı.

A1 Capital, aldığı karar ile birlikte tüm çalışanlarına yüzde  50 ve üzeri zam gerçekleştirdiğini duyurdu. Yıl içerisinde yan haklarda uyguladığı yüzde kırkın üzerindeki zamlar ile birlikte yeni İnsan Kaynakları Politikası’nı geliştiren A1 Capital, açıklanan zam oranıyla üst yönetim kadrosu dışındaki 200’ün üzerinde çalışan için artış sağlamış oldu.

“MUTLU ÇALIŞANLARLA KALİTELİ HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Uygulanan  zam hakkında konuşan A1 Capital Genel Müdürü Mehmet Serkan Esenpak, “Açıklanan enflasyon rakamları genel ekonomik koşullar ve mevcut alım gücünde yaşanan değişimlere  paralel olarak bu kararı aldık. Bir aile olmanın sorumluluğu ile hareket ederek günden güne büyüyen ve gelişen şirketimizin başarılarından  çalışanlarımızın da  faydalanmasından mutluluk duyuyoruz. Şirket olarak ‘Mutlu personel, sürdürülebilir büyüme!’ ilkesini benimseyerek çalışanlarımızı destekliyoruz. 2022 projeksiyonumuz kapsamında, sektörün en çok istihdam artışı sağlayan Aracı Kurumu olmak istiyoruz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler