30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatSerdar Ortaç saygı albümü çıkaracak

  Serdar Ortaç saygı albümü çıkaracak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Şarkıcı Serdar Ortaç, pandemi dönemini verimli geçirip birçok şarkı yaptığını ve bu yaz pek çok ismin katılımıyla da bir saygı albümü çıkaracağını söyledi.

  Pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç, pandemi sonrası normalleşme döneminde İzmir’deki bir mekanda sahneye çıktı. Sevenlerine müzik şöleni sunan Ortaç, konseri öncesinde ise  hayatına dair açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecini beste açısından verimli geçirdiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Bu dönemde birçok şarkı yaptım, yakında çıkartacağım onları da. Bu yaz çıkartmadım çünkü bu yaz tribute (saygı) albümüm çıkıyor. İrem Derici, Gülşen ve Murat Boz gibi isimler birer şarkımı okuyor. Eski Serdar hitlerini okuyacaklar. Mesela Murat, ‘Ne olur gitme’yi okuyacağım’ demiş. Herkes bir şarkı seçti. İrem Derici, ‘Yaz günü’nü seçti. 22 şarkımı okuyacak sanatçı arkadaşlar. Bu yaz onlar patlar” dedi.

  YAŞAMIYLA İLGİLİ AÇIKLAMALAR

  Seçil Gür’le ilişkisi sona eren ve “İlişkim vardı, bitti o. Yürümedi, olmadı. Aşk konuşacak bir şey yok ki” diyen Ortaç, borçlarıyla ilgili olarak da, “Durumları toparladık. Çok borcum var diyordum. Onları bitirdim şükürler olsun. Kazandıkça borçlara yatırıyorum. Çok eskiden kaldı onlar, çok evvelden geldi. Hem kumardan hem nafakadan. Evlilikte düğünüm sadece 1,5 milyon tutmuştu. Varken dağıttım” diye konuştu.

  Serdar ortaç saygı albümü çıkaracak
  Serdar Ortaç saygı albümü çıkaracak

  MS hastalığıyla ilgili de konuşan Serdar Ortaç, “O da bitti. Çok acı verdi ama bitti. Bitti dediğim güzelleşti yani. Ağırlığı bitti. Kötü devresi bitti, MS’in” dedi.

  Kendisine hep hedef koyduğunu söyleyen Ortaç, planladığı bir projesini de anlatıp şunları söyledi:

  “Hedef buluyorum. Şimdi bilmem ne sepeti diye bir şey açacağım. Onu düşünüyorum, plan yapıyorum kafamda. Hedef insanı yaşatır. Varsın ki yapamayalım ama hedef olsun. Görüyorum şimdiki gençlerde hiçbir hedef yok. Hedef, Instagram’a yükleyeceği resim.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler