TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
12.3 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerŞehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi

  Şehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Maltepe’de Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıl dönümü nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi.

  Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177’nci yılında, Maltepe Kızılay Şubesi ve Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi. Programa Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Ali Kesikoğlu, Kızılay İstanbul İl Şube Başkanı Kadem Ekşi, Maltepe Kızılay Şube Başkanı Ali Uzun, birçok siyasi parti temsilcisi ve emniyet mensupları katıldı. 

  Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, “Baş tacımız, pek muhterem şehit aileleri, Türk Emniyet Teşkilatı’nın çok kıymetli mensupları, Türk Kızılayı’nın çok değerli üyeleri, hanımefendiler, beyefendiler. Ramazan ayında polis haftası nedeniyle Türk Kızılayı ve polisi işbirliğiyle düzenlenen iftar programına katılımınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Konuşmama başlarken önce vatanımız ve milletimizin selameti uğruna hayatını feda eden yüce şehitlerimiz için Rabbimden rahmet niyaz ediyor, milletimize başsağlığı diliyorum.” dedi.  

  Sehit ailelerine iftar yemegi duzenlendi 1 - yerel haberler - haberton
  Şehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi

  Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Ali Kesikoğlu, “Sayın Kaymakamım, saygıdeğer şehit ve gazi yakınları, çok değerli meslektaşlarım 177 yıldır aziz milletimizin güvenliği için hayatın merkezinde ve vatandaşımızın yanında olan emniyet teşkilatı; birikimi, tecrübesi, suç ve suçlarla mücadeledeki kararlı iradesi yoluna emin adımlarla devam etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

  Devletimizin ve milletimizin selameti uğruna kahramanca şehit olan silah arkadaşlarımızın aziz hatıralarını rahmetle anıyor, emekli ve gazilerimiz, halen görev başında olan mensuplarımıza ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Teşkilatımızın 177’inci kuruluş yıldönümünde düzenlenen bu güzel iftarda emeği geçen ve özellikle Maltepe Kızılay’ına şahsım ve ilçe emniyet müdürlüğümüz adına teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum “diye konuştu.  

  Sehit ailelerine iftar yemegi duzenlendi 2 - yerel haberler - haberton
  Şehit ailelerine iftar yemeği düzenlendi

  Kızılayımız nasıl bizim vadide bir kurumumuz ise ülkemizi her kıtada nasıl gururla temsil ediyorsa, ülkemizin en seçkin kurulu gibi emniyetimiz de bizim gözbebeğimizdir diyen Maltepe Kızılay’ı Şube Başkanı Ali Uzun, “Kahraman polisimiz bu kutsal topraklar uğruna can vermiş diğerleri de cansiperane vatan aşkı ile gayretle çalışmaktadır. Bu dava için canını veren aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bu vesileyle şükranla yad ediyor, seçkin ailelerine saygılarımı sunuyorum. Kızılay polis, el ele, daha mutlu Türkiye sloganı ile birliktelik teması ile buluştuğumuz bu kutlu iftar vaktinin ülkemiz ve hassaten ilçemiz için hayırlı ve örnek hizmet çalışmalarına vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler