TRY - Türk Lirası
EUR
20,495
USD
19,031
GBP
23,256
CNY
2,764
21 Mart 2023, Salı
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul HaberleriSarıyer'de villada düzenlenen operasyon açıklaması

Sarıyer’de villada düzenlenen operasyon açıklaması

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Sarıyer’de villada düzenlenen operasyon ve ardından yapılan kazı çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.

Operasyonda, J. A. B. adına düzenlenmiş sahte Makedonya pasaportu ile Türkiye’ye giriş yapan organize suç örgütü üyesi yabancı uyruklu Z. B.’nin gözaltına alındığı, ihbar üzerine villanın bahçesinde yapılan kazılarda ise bir bulguya rastlanılmadığı bildirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Sarıyer’de bir villada gerçekleştirilen operasyonla ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, “İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce elde edilen bilgiler doğrultusunda; organize suç örgütü üyesi yabancı uyruklu Z. B. isimli şahsın, J. A. B. adına düzenlenmiş sahte Makedonya pasaportu ile ülkemize geldiği ve ilimizde bulunduğu tespit edilmiştir.  Başlatılan çalışmalar neticesinde adı geçen şahıs 04.11.2022 tarihinde Sarıyer ilçesinde yapılan operasyonda yakalanmıştır.  

İkamette yapılan aramada; sahte kimlik, pasaport ve dijital materyal ele geçirilmiştir.  İkamet bahçesinde bir şahsın cesedinin gömülü olduğu yönündeki ihbar üzerine, Cumhuriyet Savcısı talimatı ile yapılan kazıda herhangi bir bulguya rastlanılmamıştır.  

Konuyla ilgili olarak, kamuoyunu yanlış yönlendirenler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, şehrimizin huzur ve esenliğini korumak amacıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm suç ve suçlularla mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir” ifadeleri yer aldı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler