TRY - Türk Lirası
EUR
19,597
USD
18,640
GBP
22,679
CNY
2,671
7 Aralık 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerSancaktepe Belediye Başkanı kavurma ve pilav dağıttı

Sancaktepe Belediye Başkanı kavurma ve pilav dağıttı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Sancaktepe Belediye Başkanı Kurban Bayramı vesilesiyle kavurma ve pilav dağıttı

Sancaktepe’de bulunan kurban kesim alanında kurbanlar kesilmeye başlandı. Alanda bulunan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü de ailelere ile çocuklara kavurma ve pilav dağıtarak tek tek bayramlarını kutladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı kavurma ve pilav dağıttı

Sancaktepe’de Kurban Bayramı vesilesiyle bir araya gelindi. Kurban satıcısı ve alıcılarının bulunduğu kurban kesim alanında Belediye Başkanı Şeyma Döğücü de yer aldı. Herkesin bayramını kutlayan Başkan Döğücü, kavurma ve pilav dağıtarak vatandaşın bayramını kutladı. Alanda Hayvan satıcısı olan Hasan Aydoğdu, satışlarının iyi olduğunu ve 28 büyükbaş hayvan sattığını söyledi. Küçükbaş hayvanlarının da yarısını sattığını belirten Aydoğdu, diğer kalan yarısını da bayram bitirmeyi umut ettiğini söyledi.

Sancaktepe Belediye Başkanı kavurma ve pilav dağıttı

“Kasaplarımız tecrübeli ve hızlı”

Başkan Şeyma Döğücü, “Bugün Belediyemizin hazırladığı kurban kesim alanındayız. Burada bütün hijyenik şartlara dikkat ettik. Kasaplarımız tecrübeli ve hızlı. Vatandaşlarımız kurbanlarını beklerken tabii ki acıkıyor. Bu yüzden onlara kavurma ve pilav ikram ediyoruz. Veteriner hekimlerimiz, zabıtamız, ambulansımızla vatandaşa iyi bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Herkesin Kurban Bayramı Mübarek olsun” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler