TRY - Türk Lirası
EUR
18,3368
USD
17,9634
GBP
21,6983
CNY
2,6541
27.8 C
Ankara
17.9 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
15 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıSanal ofislere olan merak arttı

  Sanal ofislere olan merak arttı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Girişimciliğin yükselen bir trend haline dönüşmesi ve iş dünyasının yeni çalışma stilleri kazanması sanal ofislere olan merakı artırdı. İstatistiklere göre Google üzerinden yapılan “sanal ofis” araması haziran ayında geçtiğimiz yıla göre yüzde 49 artış kaydetti.

  Sanal ofis konseptine ilgi artmaya devam ediyor. Haziran ayında, arama motoru Google üzerinden yapılan “sanal ofis” araması geçen yılın aynı ayına göre yüzde 49 artış gösterdi. En çok arama İstanbul’dan yapılırken, İstanbul’u sırasıyla; Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa takip etti. Sanal ofis araması yapanların bir bölümü ayrıca, “sanal ofis nedir” şeklinde aramalar da geçekleştirdi.

  Hem maliyet hem de verimlilik avantajı

  Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin büyümesi ve gelişmesiyle birlikte yeni nesil ofis anlayışına olan talep de artıyor. Üstelik pandemi sonrasında çalışma sistematiğinde yaşanan değişiklikler yeni arayışları beraberinde getiriyor. Öte yandan, emlak piyasasında ve diğer ofis maliyetlerinde yaşanan yükseliş girişimcileri, profesyonelleri ve birçok firmayı; hazır, paylaşımlı, sanal ofislere yönlendiriyor. Bu ofisler kullanıcılarına maliyet avantajının yanı sıra verimlilik, etkinlik ve network avantajı da sunuyor.

  Sanal ofislere olan merak artti - i̇ş dünyası - haberton
  En çok arama i̇stanbul’dan yapılırken, i̇stanbul’u sırasıyla; ankara, i̇zmir, antalya ve bursa takip etti.

  “Yeni nesil ofis anlayışına duyulan ilgi uzun zamandır artış trendinde”

  İnternet ortamındaki sanal olan ofis aramalarında yaşanan artışa ilişkin görüşlerini aktaran eOfis Kurumsal İletişim Direktörü Melis Ataç, “Yeni nesil ofis anlayışına duyulan ilgi uzun zamandır artış trendinde. Çünkü hem girişimcilik hem de serbest çalışma modeline olan ilgi de artıyor. İnsanlar artık daha çok özgürlük alanı olan iş ve ortamları tercih ediyor.

  Sanal ofisler de tam bu noktada yeni trendin ihtiyaçlarını karşılıyor. Gerek sunulan rahat ortam gerek de maliyetlerin normal bir ofise nazaran uygun olması sanal ofislere olan merak ve talebi artırıyor. Biz de eOfis olarak tüm bu merak ve talebi karşılamak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Beykoz Yalı’da olduğu gibi, lokasyonlarımızda farklı konseptler de kullanarak ihtiyaçları her açıdan karşılamaya çalışıyoruz.” dedi.

  Yeni nesil ofis hizmetlerini ülkemizde yaygınlaştıran ilk marka olan eOfis, 13 şehirde yer alan 55 lokasyonunda hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odası hizmetlerini sürdürüyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler