TRY - Türk Lirası
EUR
20,221
USD
18,831
GBP
22,708
CNY
2,776
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerPolitikaSaldırıya uğrayan Yavuz Demir: Yanlarına kalmayacak

Saldırıya uğrayan Yavuz Demir: Yanlarına kalmayacak

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Antalya Gazipaşa’da maskeli 2 kişi tarafından sopalı saldırıya uğrayan Yavuz Demir, “Bu saldırı, saldırıyı yapanların ve onları azmettirenlerin yanına kar kalmayacaktır” dedi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, dün saat 19.00 sıralarında, Cumhuriyet Mahallesi Cebeli tepesinde maskeli ve eli sopalı 2 kişi tarafından darbedilen Gazipaşa CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir’i ziyaret etti. CHP İlçe Başkanlığı’ndaki ziyaret sonrası açıklama yapan Yavuz Demir, olaya ilişkin emniyetin inceleme başlattığını söyledi.

Demir, “Yapılan menfur saldırı sadece benim kişiliğime yapılan bir saldırı niteliğinde değildir. Cumhuriyet Halk Partisi’ne, parti örgütüne ve tüm partililerimize karşı yapılan bu saldırı, saldırıyı yapanların ve onları azmettirenlerin yanına kar kalmayacaktır. Bir kez daha birlik ve beraberliğimizi şahsıma yapılan saldırıyı hep birlikte olarak ve kınayarak gösterdik” diye konuştu.

Saldiriya ugrayan yavuz demir - politika - haberton
Saldırıya uğrayan yavuz demir: yanlarına kalmayacak

Başkan Yılmaz ise saldırıyı kınadığını belirterek, CHP’ye emek vermiş herkese yapıldığını dile getirip, “Yavuz başkanımıza ve tüm parti örgütümüze geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Biz dün akşam gerçekleştirilen çirkin saldırı sonrasında hemen başkanımızın yanına gittik. Hastanede gerekli tetkikler yapıldı.

Gördüğünüz gibi çok şükür başkanımızın sağlık durumu şu anda iyi. Olayın failleri ise henüz belli değil. Saldırganların kısa sürede yakalanmalarını ve adalet önünde hesap vermelerini bekliyoruz. Bu konuda emniyet güçlerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Olayın açığa kavuşturulması konusunda emniyet güçlerimizin titizlikle çalıştıklarını biliyoruz ve onlara güveniyoruz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler