16.7 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
22 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaSaldırılar İslam dünyasının uyanışına vesile olacak

  Saldırılar İslam dünyasının uyanışına vesile olacak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mescid-i Aksa İslam dünyasının ortak davasıdır, bu saldırılar İslam dünyasının uyanışına vesile olacaktır dedi.

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bugün İslam dünyasının dağınıklığından cesaret alarak Müslümanların mukaddes değerlerine saldıran, Siyonistler bilmeliler ki; Mescid-i Aksa İslam dünyasının ve bütün insanlığın ortak davasıdır, bu saldırılar ile ancak ve ancak İslam dünyasının uyanışına vesile olacaklardır”.

  Mescid-i Aksa bizim izzetimizdir, gerekirse canlarımız ve kanlarımız ile müdafaa etmekten bir an olsun çekinmeyiz. Dünyanın huzurunu bozan, bölgeyi kan gölüne çeviren İsrail bilmelidir ki; bu saldırılarının karşılığını mutlaka bulacaktır!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler