14.8 C
Ankara
21.4 C
İstanbul
22 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaSağlıklı yaşam için sabah akşam spor

  Sağlıklı yaşam için sabah akşam spor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak için ‘Sağlıklı Yaşam İçin Sabah Akşam Spor’ sloganıyla parklarda ve spor sahalarında aktivitelerini sürdürüyor. 

  Pandemi sürecinde spor salonlarını kapatmak zorunda kalan ve İnstagram üzerinden canlı yayınlar ile Eskişehirlileri sporla buluşturan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine girilmesi ve vatandaşlardan gelen talepler ile birlikte geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği spor etkinliklerini bu yıl da sürdürüyor.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Kadınların Spor Yaparak Zinde Kalmalarını Sağlamak Için ‘Sağlıklı Yaşam İçin Sabah Akşam Spor’ Sloganıyla Parklarda Ve Spor Sahalarında Aktivitelerini Sürdürüyor.&Nbsp;

  Büyükşehir Belediyesi’nin alanında uzman spor antrenörleri tarafından hafta içi her sabah 09.30 ile 10.30 arasında Osmangazi Spor Sahası, Kentpark ve Uluönder Parkı’nda başlatılan spor aktiviteleri gelen talep üzerine akşam saatlerinde de gerçekleştiriliyor. Akşam 18.30 ile 19.30 arasında yine 3 ayrı noktada düzen etkinliklere de büyük ilgi olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, salgın riskinin devam etmesi nedeniyle kapalı spor alanlarının henüz açılmayacağını belirttiler.

  Sağlıklı Yaşam Için Sabah Akşam Spor

  Pandemi sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden kadınlar, sosyal mesafe kuralına uyarak güne sporla başladıklarını belirterek, akşam saatlerine koyulan etkinliklerin de özellikle çalışan kadınlara büyük faydası olduğunu ifade ettiler. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler