18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaHayatını kaybeden sağlıkçılar için fidan dikti

  Hayatını kaybeden sağlıkçılar için fidan dikti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Akşener, Şehit Sağlık Çalışanları Zeytinliği’nde koronavirüs salgınıyla mücadele sırasında hayatını kaybeden sağlıkçılar için fidan dikti.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Büyükçekmece ve Esenyurt ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu.

  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da birtakım ziyeretlerde bulundu. Akşener ilk olarak Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ü makamında ziyaret etti. Akgün, ziyareti dolayısıyla Akşener’e günün anısına çeşitli hediyeler sundu. Belediyedeki ziyaretin ardından Akşener ile Akgün, beraberindekilerle Sinanoba Mahallesi’nde oluşturulan Şehit Sağlık Çalışanları Zeytinliği’ne gitti. Meral Akşener burada fidan dikti.

  Akşener, hayatını kaybeden sağlıkçılar için fidan dikti
  Akşener, Hayatını kaybeden sağlıkçılar için fidan dikti

  Akşener, burada yaptığı konuşmada, “Partimiz olarak Kovid-19’dan vefat eden doktorlarımızın, hemşirelerimizin, sağlık çalışanlarımızın meslek şehidi sayılmasını defalarca önerdik. Geride bıraktıklarının şehit aileleri kapsamında bakılmasını defalarca önerdik. Onun gerçekleşmesinde başarılı olamadık ama sayın Belediye Başkanımızın riyasetinde, arkadaşlarımızın öngörüsü olan onların hatıralarını sonsuza kadar yaşatmayı hedeflediğimiz bu zeytin bahçesinin oluşmasını başardık. Her birinin hatırası, aileleri kadar bizlerin de kalplerinde yaşayacaktır. Mekanları cennet olsun” dedi.

  Meral Akşener daha sonra, Büyükçekmece ve Esenyurt’ta esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Dükkanları tek tek dolaşan Akşener, esnafla sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi. Çevre halkıyla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler