16.5 C
Ankara
19.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaSağlık Bilgi Sistemleri Bilgilendirme Toplantısı

  Sağlık Bilgi Sistemleri Bilgilendirme Toplantısı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  İstanbul’da Sağlık Bilgi Sistemleri Bilgisayar Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

  İstanbul'da sağlık bilgi sistemleri bilgisayar uygulamaları bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
  İstanbul’da Sağlık Bilgi Sistemleri Bilgisayar Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

  AFAD (Afet ve Acil Durum Müdürlüğü) Hasdal Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen toplantıya; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Vali Yardımcısı Niyazi Erten, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, ilçe kaymakamları, ilçe sağlık müdürleri, Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Şahin Aydın, ilgili proje yöneticileri ve yetkililer katıldı. Vali Yerlikaya ve katılımcılar, Sağlık Bakanlığı’nın bilgisayar uygulamaları;

  Sağlık bilgi sistemleri bilgilendirme toplantısı
  Sağlık Bilgi Sistemleri Bilgilendirme Toplantısı

  Halk Sağlığı Yönetim Sistemi (HSYS), Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi (FİTAS) ve PANO sistemleri hakkında bilgilendirildi. Toplantı; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açılış konuşmasıyla başladı. Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci ve Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Aydın’ın sunumlarıyla devam eden toplantıda, HSYS, PANO ve FITAS uygulamaları proje yöneticileri sunum yaptı. İlgili proje yöneticilerinin uygulamalar hakkında soruları cevaplamasının ardından toplantı sona erdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler