TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
16.5 C
Ankara
16.7 C
İstanbul
22 C
İzmir
19 Ekim 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınSağlığa ve çevreye dost ürünleri tercih edin

  Sağlığa ve çevreye dost ürünleri tercih edin

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Saç ve güzellik firması CEO’su Issa Ammar güzellik ürünleri seçiminde sağlığa ve çevreye dost ürünleri tercih edilmesini önerdi

  Çevrimiçi saç ve güzellik firmasının CEO’su Avustralyalı iş insanı Issa Ammar, online güzellik sektörünün her geçen gün büyüyerek önemli bir pazar haline geldiğini söyledi. Güzellik ürünleri seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgiler veren Ammar, insan sağlığına ve çevreye dost ürünlerin tercih edilmesini tavsiye etti.

  Kadınlar için güzelliğin vazgeçilmez olduğunu belirten Issa Ammar, Türkiye’de yıllık yaklaşık 400 bin liralık harcama ile büyük bir pazara dönüşen sektörde müşterilerin uygun maliyetli ürünlere erişiminin öncelikli tercihlerinden biri olduğunu dile getirdi.

  Sagliga ve cevreye dost urunleri tercih edin - moda ve kadın - haberton
  Sağlığa ve çevreye dost ürünleri tercih edin

  KİMYASAL ÜRÜNLERDEN UZAK DURUN

  Ammar, sağlık için nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda ise şunları söyledi:

  Online güzellik sektörü her geçen gün büyüyor. Uygun maliyetli saç ürünlerine erişim çoğu tüketicinin tercihi. Salon ürünlerinin erişilebilir, uygun fiyatlı ve tüm müşterilerimiz için uygun olması gerektiğine inanıyoruz. Hızlı erişim kadar sağlıklı ürünlerin seçimi de çok önemli. Ürün sertifikasına sahip bitkisel ürünlerden elde edilen insan sağlığına ve çevreye dost ürünleri kullanmaya özen gösterin.

  Güvenli olduğuna inandığınız markaların ürünlerini tercih edin. Kullanım ve saklama açısından kolaylık sağlayacak tasarımları alırken, raf ömrünü tamamlamış, kimyasal ürünlerden uzak durun. Geleneksel ürünlerin yanı sıra müşterilerine AMR, aynı zamanda yenilebilir kaynaklardan üretilmiş bir dizi çevre dostu güzellik ürünü de sunuyor. Bu koleksiyon serisi, bitkisel malzemelerden üretilmiş sertifikalı organik ürünler, mineraller ve botaniklerden oluşuyor. Bu koleksiyon aynı zamanda çok çeşitli vegan güzellik malzemelerini de barındırıyor.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler