21.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamSabiha Gökçen'den Dubai'ye seferler yeniden başladı

  Sabiha Gökçen’den Dubai’ye seferler yeniden başladı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Sabiha Gökçen’den Dubai’ye yeniden sefer düzenleyen hava yolu şirketlerinin sayısı üçe yükseldi.

  Dubai’ye uçuşlar, Flydubai havayollarının sefer düzenlemesiyle başlamıştı. AnadoluJet ve Pegasus Havayolları’nın da İstanbul-Dubai seferlerine yeniden başlayacaklarını duyurmasıyla Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Dubai’ye sefer düzenleyen hava yolu şirketi sayısı üçe yükseldi.

  Flydubai Havayolları’nın Dubai – İstanbul seferini gerçekleştiren uçağın önceki gün havalimanına inmesiyle Dubai – İstanbul seferleri yeniden başladı.

  20 ARALIK’TAN İTİBAREN BAŞLAYACAK

  Öte yandan 20 Aralık’tan itibaren Anadolujet, 24 Aralık’tan itibaren Pegasus Hava Yolları da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dubai uçuşlarına yeniden başlayacak. Böylelikle dileyen yolcular İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan üç havayolu şirketiyle Dubai’ye seyahat edebilecek.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler