26.3 C
Ankara
19.5 C
İstanbul
27.5 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamRus muhabir ve kameraman gözaltına alındı

  Rus muhabir ve kameraman gözaltına alındı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Rusya’daki bir haber kanalında çalışan Rus muhabir ve kameraman, İstanbul’da insansız hava aracı üretim tesislerinin çevresinde izinsiz çekim yaparken gözaltına alındı.

  Yanlarındaki bir Azerbaycan uyruklu Türk vatandaşı ile birlikte gözaltına alınan Rus muhabir ve kameraman emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi

  Gözaltına alınan 3 kişi, i̇stanbul emniyet müdürlüğü'nde 4 gün süren sorgusunun ardından çağlayan adliyesi'ne sevk edildi.
  Gözaltına alınan 3 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 4 gün süren sorgusunun ardından Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi.

  İstanbul’da bulunan İnsansız Hava Aracı(İHA) AR-GE Merkezi’nin bulunduğu alanı izinsiz bir şekilde görüntüledikleri belirlenen Rus haber kanalında çalışan muhabir A.P., kameraman I.M. ve onlara yardım ettiği belirtilen Azerbaycan uyruklu Türk vatandaşı A.Ç.K. isimli kadının perşembe günü gözaltına alındı. Gözaltına alınan 3 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 4 gün süren sorgusunun ardından Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler