TRY - Türk Lirası
EUR
14,9863
USD
13,2412
GBP
17,5834
CNY
2,0793
2.9 C
Ankara
11.5 C
İstanbul
8 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriRitmik Cimnastik Şampiyonası sona erdi

  Ritmik Cimnastik Şampiyonası sona erdi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ritmik Cimnastik Şampiyonası’nda kulüplerde Acıbadem C.S.K., bireyselde ise Acıbadem C.S.K. sporcusu Alya Arslan birinci oldu

  Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen Ritmik Cimnastik Kulüplerarası Küçükler Türkiye Şampiyonası’nda, gruplarda Antalya Spor Kulübü, kulüplerde Acıbadem C.S.K., bireyselde ise Acıbadem C.S.K. sporcusu Alya Arslan birinci oldu.

  Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda daüzenlenen Ritmik Cimnastik Kulüplerarası Küçükler Türkiye Şampiyonası’na 37 kulüpten 155 sporcu katıldı. Şampiyonada grup müsabakalarında Antalya Spor Kulübü birinciliği elde ederken, Beştepe Koleji S.K. ikinci, Manavgat Reverans S.K. ise üçüncü oldu. Bireysel başarıda birinciliği Acıbadem C.S.K.’dan Alya Arslan, ikinciliği Beştepe Koleji S.K.’dan Ada Kaplan, üçüncülüğü yine Acıbadem C.S.K.’dan Yağmur İşbuyuran elde etti. Kulüpler bazında 93.150 puanla Acıbadem C.S.K. birinciliği, 89.450 puanla Ege Cimnastik G.S.K. ikinciliği, 87.700 puanla üçüncülüğü kazandı.

  Ritmik cimnastik şampiyonası'nda kulüplerde acıbadem c. S. K. , bireyselde ise acıbadem c. S. K. Sporcusu alya arslan birinci oldu
  Ritmik Cimnastik Şampiyonası’nda kulüplerde Acıbadem C.S.K., bireyselde ise Acıbadem C.S.K. sporcusu Alya Arslan birinci oldu

  ŞAMPİYONLARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

  Şampiyonada dereceye giren kulüp ve sporculara madalya ve kupaları Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Türkiye Cimnastik Federasyonu Asbaşkanı Derviş Çatalbaş, Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya ve AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol tarafından verildi.

  TESİSLER 7/24 HİZMET EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tesislerinin koronavirüs salgını sürecinde evlerinde kalan çocuk ve gençlerin hizmetine yeniden açıldığını hatırlatan Gürhan, “Pandemi sürecinde evde kalan çocuk ve gençlerimizin tekrar sporla buluşması, gençlik merkezlerimizin faaliyetleri ile tekrar tanışmaları için 7 gün 24 saat açık tesislerimizi çocuklarımızın, gençlerimizin, halkımızın hizmetine sunmaya başladık” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler