31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
41.7 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaRed Bull Yağlı Direk'te kazananlar belli oldu

  Red Bull Yağlı Direk’te kazananlar belli oldu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen Red Bull Yağlı Direk etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu.

  Alanya ilçesinde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı‘nın 95’inci yıldönümü, çeşitli etkinliklerle kutlandı. Red Bull sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikler, flyboard gösterisiyle başladı. Kutlamalar kapsamında düzenlenen, yağlanmış bir direğin ucundaki bayrağı kaparak birinci olmak ve en havalı düşüşü gerçekleştirerek jüriyi etkilemek üzerine kurulu yarışta, renkli görüntüler ortaya çıktı. Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi ve Alanya Liman Başkanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Red Bull Yağlı Direk’e 46 yarışmacı katıldı.

  Geçen yıllardan farklı olarak uzunluğu 12 metreye çıkarılan kütük üzerinde gerçekleştirilen etkinliğin Alanya ayağı Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi ve Alanya Liman Başkanlığı’nın desteğiyle İskele Meydanı’nda gerçekleştirildi. Alanya’daki mücadelede Mehmet Şanı birinci olurken, Ali Çelik de Alanya’da en havalı düşüşü yaparak jüriyi etkiledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler