TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerRed Bull Uçuş Günü'nde ünlü geçidi yaşandı

Red Bull Uçuş Günü’nde ünlü geçidi yaşandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Caddebostan Sahili’nde 200 bini aşkın kişinin takip ettiği Red Bull Uçuş Günü’nde ünlü geçidi yaşandı.

Organizasyonun jüri koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Ogeday Girişken, Aslı Bekiroğlu, Mervan Tepelioğlu, Yağmur Sarıoğlu, Kerem Gök, Muhammed Yılmaz, Doğan Kabak, Kerem Alan ve Kamufle oturdu. Ayrıca Red Bull Uçuş Günü’ne Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Ayşe Tolga, Sergen Deveci, Cemre Gümeli, Yiğit Poyraz ve Sabri Sarıoğlu gibi ünlü isimler katıldı.

Üç yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönen havacılık tarihinin eğlenceli etkinliği Uçuş Günü’ne ünlüler akın etti. Uçuş araçlarını hazırlayan 30 takımın yarıştığı Red Bull Uçuş Günü’nün birincisi 90 puan alan RedKids On The Sky takımı olurken, ikinci 89,5 puanla Suuuus’hı Team, üçüncü 86,5 puanla Air Kiss oldu.

DARİO COSTA’DAN NEFES KESEN GÖSTERİ

Uçuş Günü’nün özel bir konuğu da vardı. Dünyanın en önemli akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa, Caddebostan Sahili’ndeki organizasyonda gösteri uçuşu gerçekleştirdi. Uçağıyla havada akrobatik hareketlere imza attı.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler