TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6297
CNY
2,6000
19.6 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaKültür ve SanatMagazinRed Bull 64 Bars'ın yeni konuğu Anıl Piyancı

Red Bull 64 Bars’ın yeni konuğu Anıl Piyancı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Merkezine özgünlüğü alarak Türkçe rap dünyasının en iddialı isimlerini zorlu bir söz yazımı maratonuna davet eden Red Bull 64 Bars yeni konuğu Anıl Piyancı oldu.

Bugüne kadar İtalya’dan Japonya’ya Avustralya’dan ABD’ye kadar pek çok ülkede önemli isimlerin yeteneklerini sergilediği Red Bull 64 Bars; Türkiye serüvenine Samsung Galaxy iş birliğinde, Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle birlikte hız kesmeden devam ediyor.

Red bull 64 barsin yeni konugu anil piyanci 1 - magazin - haberton
Red bull 64 bars'ın yeni konuğu anıl piyancı 1

Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma niteliği taşıyan ve sene boyunca devam edecek Red Bull 64 Bars serisinin yeni bölümünde Türkçe Rap sahnesinin adından sıkça söz ettiren isimlerinden Anıl Piyancı, prodüktör Barry “Khontkar” Allen ile birlikte stüdyoya girdi. Anıl Piyancı’nın kelime oyunları ve yaratıcılığı aynı potada eriterek sıfırdan ortaya çıkardığı yepyeni 64 satırlık parça, 23 Mart tarihinde Red Bull TV’de ve HipHoplife Youtube hesabında dinleyicinin beğenisine sunulacak.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler