37.7 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPttAVM'nin 4 gün 4 gece indirimi başlıyor

  PttAVM’nin 4 gün 4 gece indirimi başlıyor

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  E-ticaret sitesi PttAVM’nin 4 gün 4 gece indirimi başlıyor. Kampanyada 25 milyonu aşkın ürün alternatifli ödeme yöntemiyle satışta.

  PttAVM.com, farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden ürünleri 16-17-18-19 nisan tarihlerinde indirimli fiyatlarla tüketiciye sunacağını açıkladı. 4 gün 4 gece sürecek kampanyada 25 milyonu aşkın ürün alternatifli ödeme yöntemiyle satışta olacak.

  Türkiye’nin yerli ve milli e-ticaret platformu PttAVM.com onlarca farklı kategoride, 25 milyonu aşkın ürün çeşidiyle her ayın 16-17-18-19’unda geleneksel olarak gerçekleştirdiği 4 gün 4 gece indirimleri için hazırlıklarını tamamladığını duyurdu. İndirimin yanı sıra bu günlerde hızlı kargo süreci de devreye alınacak.

  Yaşanan Covid-19 önlemleri kapsamında uygulanan kısmi kapanmadan dolayı vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına hızlı kargo süreçleriyle temel gıda ürünleri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan binlerce farklı üründe satış yapılacak. Müşteriler, kredi kartına taksit imkânı, havale ya da kapıda ödeme yöntemi gibi birçok alternatifle ödemelerini gerçekleştirebilecek.

  İHTİYAÇ DUYULAN TÜM ÜRÜNLERDE

  En trend cep telefonlarından oyun tutkunlarının vazgeçilmezi oyun konsollarına, parfümlerden kol saatlerine, beyaz eşyalardan altın takılara, kahve makinelerinden montlara, kulaklıklardan bilgisayarlara, araç bakım ürünlerinden ramazana özel lezzetlere kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden binlerce üründe indirimler vatandaşları bekliyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler