TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
17.1 C
Ankara
17 C
İstanbul
21 C
İzmir
21 Ekim 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPttAVM.com kooperatif ürünlerini ön plana çıkaracak

  PttAVM.com kooperatif ürünlerini ön plana çıkaracak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yerli ve milli e-ticaret platformu PttAVM.com kooperatif ürünlerini ön plana çıkaracak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifleri’nin market sayılarının artırılacağını açıklamasının ardından yerli ve milli e-ticaret platformu PttAVM.com da harekete geçti. Halihazırda Tarım Kredi Kooperatifleri’nin ürünlerini online ortamda satan PTT iştirak şirketi PttAVM.com bu dönemde bünyesindeki kooperatif ürünlerini harekete geçirecek. PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, “Halihazırda Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü’nün (TAGEM) ürünlerini vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinin sayısının artırılacağını söylemesi son dönemde yaşanan fiyat hareketliliğinde çok anlamlı bulduk. Bizler zaten Tarım Kredi Marketin sattığı ürünlere aynı şekilde platformumuzda yer veriyoruz. Yeni dönemde ürün yelpazemizi genişleterek vatandaşa daha fazla ürünü buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

  Pttavm. Com kooperatif urunlerini on plana cikaracak 2 - i̇ş dünyası - haberton
  Çevikoğlu: “Şu ana kadar ciddi bir sorunla karşılaşmadık ama problem tespit edersek gerekli adımları atacağız “

  ” yoğun bir denetim gerçekleştiriyoruz “

  Piyasadaki fahiş fiyat denetimlerinin yerinde olduğunu düşündüğünü dile getiren Çevikoğlu, “Bu denetimlerin son dönemde sıklaşması son derece doğru. Biz de kendi içerimizde satıcılarımızın belirlediği ürünlerde yoğun bir denetim gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar ciddi bir sorunla karşılaşmadık ama problem tespit edersek gerekli adımları atacağız” diye konuştu.

  ” stoka girdiği ikinci günden tükenebiliyor “

  Kooperatif ürünlerinin vatandaşlar tarafından oldukça ilgi gördüğünü de belirten PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, “Kooperatiflerimizin zeytinden bala, yağdan şekere, çikolatadan bakliyata birçok ürünü platformumuzda bulunuyor. Bazı ürünlerimize o kadar talep oluyor ki stoka girdiği ikinci günden tükenebiliyor. Biz de daha fazla ürünle tüketicilerimizin bu ilgisine cevap vermeye çalışıyoruz. Ayrıca birçok üründe ücretsiz kargo seçeneğiyle de alışverişlerde destek olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

  KAMU SORUMLULUĞUMUZ VAR

  Kamu iştirak şirketi olarak sorumluluklarının farkında olduklarını da sözlerine ekleyen Çevikoğlu, “Sadece afet dönemlerinde değil koronavirüs salgını sürecinde de bunlar ortaya çıktı. Tanesi 50 kuruş olmayan maskeler 10 liralardan satıldı. Biz vatandaşımız zorluk çekerken o ortamdan nemalanmak isteyenlere kapı olmayacağız. Elimizden ne geliyorsa e-ticaret ayağında atmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler