TRY - Türk Lirası
EUR
20,557
USD
19,042
GBP
23,395
CNY
2,766
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPttAVM, 2022'de 98 ülkede kapıda teslimat yaptı

PttAVM, 2022’de 98 ülkede kapıda teslimat yaptı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

PttAVM.com CEO’su Hakan Çevikoğlu, Edirne’de Balkan Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” etkinliğine katıldı. Çevikoğlu, “2022 yılını 98 ülkede kapıda teslimat yapmış olarak kapattık” dedi.

PttAVM.com CEO’su Hakan Çevikoğlu, “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” etkinliğinin, “E-ihracat ile küçülen dünya” başlıklı oturumunda yaptığı konuşmada, Türkiye’de e-ticarette satılacak çok ürün olduğunu söyledi.

Hakan Çevikoğlu “Dünyada her dört paketten bir tanesi yurt dışına gitmeye başladı. Türkiye’de çok fazla fırsat olduğunun üzerine basa basa, altını çize çize sizlere göstermek istiyorum. Özellikle Edirne gibi sınıra bu kadar yakın olduğunuz bir yerde bu fırsatları çok daha hızlı değerlendirebilirsiniz.” diye konuştu.

Pttavm, 2022'de 98 ülkede kapıda teslimat yaptı
PttAVM, 2022’de 98 ülkede kapıda teslimat yaptı

2022 yılını başarılı bir şekilde tamamladıklarını ifade eden Çevikoğlu, “PttAVM.com olarak 2022 yılını, 98 ülkede kapıda teslimat yapmış olarak kapattık. 100 ülke diye zorladık ama olmadı. Bu sene inşallah 100’ü geçeceğiz. Ama 200 ülkeden alışveriş yapılabilir durumda. Yani bu ödeme sistemiyle, gönderi metotlarıyla hızlı ya da ekonomik teslimat yöntemleriyle, iadelerin toplanmasıyla hizmet verebildiğimiz 200 ülkeye biz bunu sunuyoruz zaten. Bu tamam ama bunu benim orada listelemem yetmiyor. Reklam yapmam gerekiyor. Bu ürünün orada olduğunu göstermek gerekiyor. Dolayısıyla hepsini bir bütün olarak düşünmek lazım. E-ihracat çok kolay bir başlık değil. Ama çok büyük bir başlık. Çok büyük fırsatları içinde barındıran bir başlık” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler