TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
12.8 C
Ankara
16.5 C
İstanbul
17.5 C
İzmir
16 Ekim 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamProf. Dr. Kenan Gürsoy'a Kültür Konseyi Büyük Ödülü

  Prof. Dr. Kenan Gürsoy’a Kültür Konseyi Büyük Ödülü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Batı Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kenan Gürsoy Kültür Konseyi Büyük Ödülü’ne layık görüldü

  İstanbul Aydın Üniversitesi Batı Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kenan Gürsoy, Kültür Konseyi Derneği’nin verdiği “Kültür Konseyi Büyük Ödülü”ne layık görüldü.

  İstanbul Aydın Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Batı Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kenan Gürsoy, Kültür Konseyi Derneği tarafından “Kültür Konseyi Büyük Ödülü” ile taltif edildi.

  Prof. Dr. Kenan gursoya kultur konseyi buyuk odulu 2 - yaşam - haberton
  Prof. Dr. Kenan Gürsoy’a Kültür Konseyi Büyük Ödülü

  MİLLİ KÜLTÜRE KATKI

  Kültür Konseyi Derneği’nden yapılan açıklamada, ödülün, çalışmalarının, çabalarının, milli kültüre, insanlık tarihine ve sanata katkılarına karşı, toplumunun teşekkürünün bir ifadesi, ‘unutulmadıklarının ve unutulmayacaklarının’ belgesi olarak, mümtaz bilim insanı Prof. Dr. Gürsoy’a takdim edildiği belirtildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler