31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
41.7 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerPrens Harry ve eşi baskıyı Oprah Winfrey'e anlatacak

  Prens Harry ve eşi baskıyı Oprah Winfrey’e anlatacak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Prens Harry ve Meghan Markle, kraliyet, evlilik ve kamuoyu baskısı hakkında pek çok konuyu dünyaca ünlü Oprah Winfrey’e anlatacak.

  Prens Harry ve Meghan Markle’ın ünlü sunucu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştireceği öğrenildi. Çiftin, evliliklerinden kraliyetten ayrılış süreçlerine, ABD’ye taşınma kararlarından gelecek planlarına kadar pek çok konuyu programda konuşacağı belirtilirken kraliyet ailesine programı bildirip bildirmedikleri ise bilinmiyor. Buckingham Sarayı, çiftin son 3 yılı kapsayacağı belirtilen röportaj ile ilgili yorum yapmayı reddederken İngiliz medyası çiftin bu kararına tepki gösterdi.

  Meghan Markle’ın odak noktası olacağı geniş kapsamlı söyleşi, ABD kanalı CBS’te 7 Mart’ta ‘Oprah ile Meghan ve Harry’ ismiyle yayınlanacak ve 90 dakika sürecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler