TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPopile, Fenerbahçe'yi portföyüne dahil etti

Popile, Fenerbahçe’yi portföyüne dahil etti

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Ünlü-hayran etkileşim platformu Popile, ünlü portföyüne Fenerbahçe’yi dahil etti. Böylece platform üzerinden isteyen herkes, Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızları aracılığıyla sevdiklerine mesaj gönderebilecek.

İş ve özel yaşamdaki pek çok şeyi değiştiren dijital dönüşüm, online dünyadaki tüketim ve satın alma anlayışını da değiştiriyor. “Etkileşim” üzerine kurulu dijital dünyada insanlar, hayranı oldukları ünlülerle de kolayca ulaşabiliyor.

Ünlü-hayran etkileşim platformu Popile, kullanıcılara ünlülerden kişiselleştirilmiş videolar alma ve bunu sevdiklerine hediye etme imkanı sunuyor. Sinema sanatçılarından müzisyenlere kadar 300’den fazla ünlünün yer aldığı Popile’ye futbol dünyasının yıldızları da dahil oldu. Bu sezon yaptığı flaş transferlerle Spor Toto Süper Ligi’nde şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe’nin yıldızları da platform aracılığıyla doğum günü, yıl dönümü gibi özel gün kutlamalarında taraftarının yanında olacak.

Popile Co-founder’larından Kemal Tepret, Popile’den bugüne kadar onlarca doğum günü, yıl dönümü, yeni iş kutlaması yapıldığını, baba olma haberi verildiğini, evlilik teklifi edildiğini belirtip her birinin, video sahiplerine yıllar boyu anlatılacak hikayeler verdiğini vurguladı.

“FENERBAHÇE TARAFTARI UNUTULMAZ HATIRALAR EDİNECEK”

Tepret, açıklamasında şunları söyledi:

 “Biz de ünlülerle etkileşim kurma fırsatını bir iş fikrine dönüştürdük ve Popile’yi hayata geçirdik. Ünlü-hayran etkileşim platformu; Yaşar’dan Serdar Ortaç’a, Öykü Gürman’dan Tamer Karadağlı’ya 300’den fazla ünlünün dahil olduğu bir ünlü etkileşim platformu ve medya organizasyonu.

Müzik, sinema, tiyatro gibi alanlarda yaptıkları işlerle Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip ünlü isimler aracılığıyla kişiye özel hediye video hazırlatma olanağı sunan Popile’ye Fenerbahçe ailesi de katıldı. Bu iş birliğiyle büyük Fenerbahçe taraftarı ilk formaları, gittikleri ilk maç ya da unutamadıkları goller gibi, unutulmaz hatıralar edinecek.

Her bir video, Fenerbahçe taraftarının yıllarca unutamayacağı birer anıya, hikayeye dönüşecek. Bugün itibarıyla Ünlü-hayran etkileşim platformuna girenler, Fenerbahçe oyuncularından da video talebinde bulunabilecek.”

22 FENERBAHÇELİ OYUNCU HEDİYE VİDEO PLATFORMUNDA

Tepret, Fenerbahçeli oyunculardan video almak isteyen Fenerbahçe taraftarını platforma davet ederek sözlerini şöyle sonlandırdı:

 “Taraftarlar Popile aracılığıyla Altay Bayındır, İrfan Can Eğribayat, Atilla Szalai, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Luan Peres, Bright Osayi Samuel, Ferdi Kadıoğlu, Ezgjan Alioski, Nazım Sangare, Willian Arao, Miguel Crespo, Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci, Arda Güler, Lincoln Henrique, İsmail Yüksek, Emre Mor, Joao Pedro, Joshua King, Michy Batshuayi ve Serdar Dursun’dan video alabilecek.

İlk etapta bir yıllık olmasını planlanan iş birliğinin hem süre hem de futbol dışındaki branşları da kapsayacak şekilde büyümesini arzu ediyoruz.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler