TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
9.3 C
Ankara
16.3 C
İstanbul
11 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYaşamPolisler kanala giren çocukları havuza götürdü

Polisler kanala giren çocukları havuza götürdü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Adana’nın Yüregir ilçesinde sulama kanalında yüzen çocuklara polis ekipleri müdahale etti. Polisler kanala giren çocukları havuza götürdü.

Hava sıcaklığının 40 dereceye çıktığı kentte, yasak olmasına rağmen çocuklar, sulama kanallarında serinliyor. Her yıl onlarca kişinin boğulduğu kanallara giren çocuklar, tehlikeye aldırış etmiyor.

Polisler kanala giren cocuklari havuza goturdu 1 - yaşam - haberton
Polisler kanala giren çocukları havuza götürdü 1

Adana Yüreğir ilçesi Ege Bagatur Caddesi’ndeki DSİ’ye ait sulama kanalına giren çocuklara polisler müdahale etti. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, kanaldan çıkardıkları çocukları, bir daha girmeme konusunda söz aldıktan sonra yakındaki bir havuza götürdü.

Çocuklardan Onur Doğan (14), “Sulama kanalında yüzüyorduk. Polis ağabeylerimiz bizi uyardı, havuza getirdi. Herkesi bekleriz. Kimse kanalda yüzmesin, herkes havuza gelsin” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler