TRY - Türk Lirası
EUR
18,2365
USD
18,5860
GBP
20,8262
CNY
2,6119
13.2 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
23 C
İzmir
7 Ekim 2022, Cuma
Ana SayfaÖne ÇıkanPolarnet isimli gemide denetim başladı

Polarnet isimli gemide denetim başladı

İnceleme Puanı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tahıl sevkiyatı anlaşması çerçevesinde Odessa ve Çernomorsk Limanı’ndan hareket eden ve Sarıyer açıklarında demirleyen tahıl yüklü Polarnet isimli gemide denetim başladı.

Ukrayna’dan gelen ve Sarıyer Kumköy açıklarında demirleyen tahıl yüklü Rojen ve  Türkiye’den Ukrayna’ya gidecek Osprey S isimli gemilerin denetimi tamamlandı. Heyet denetim için Polarnet’e geçti. Heyetin Rojen’den Polarnet’e geçişi havadan da görüntülendi.

Polarnet isimli gemide denetim başladı
Polarnet isimli gemide denetim başladı

Tahıl sevkiyatı anlaşması çerçevesinde Odessa ve Çernomorsk Limanı’ndan hareket eden ve Sarıyer açıklarında demirleyen tahıl yüklü Rojen ve Türkiye’den Ukrayna’ya gidecek Osprey S isimli gemilerin denetimi tamamlandı. Heyet, 12 bin ton mısır getiren ve Karasu’ya gidecek Polarnet isimli Türk bayraklı gemide denetime başladı.

Fikrinizi Belirtin

Yazı ilginizi ne kadar çekti?
Yazı konuya hakim mi?
Yazı okunabilir mi?
Yazının görseli yazıyla uyumlu mu?
Yazıyı arkadaşlarınıza önerir misiniz?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler