TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanPınar'ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu

  Pınar’ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kuzeninin kocası Metin A.’nın öldürdüğü Pınar Damar Başakşehir’de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Törende Pınar’ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu.

  Bağcılar Mahmutbey Mahallesi’nde salı günü akşam saat 19.00 sıralarında ağaçlık alanda bulunan Pınar Damar’ın kuzeninin kocası Metin A. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. 32 yaşındaki Pınar Damar’ın cenazesi Küçükçekmece Gasilhanesi’nden ailesi tarafından teslim alındı.

  Damar’ın cenazesi İkitelli Mehmet Akif Mahallesi’nde bulunan Ulu Cami’ye getirildi. Babası Mustafa Damar, taziyeleri kabul etti. Cenazeye ailesi, arkadaşları ve sevenleri katıldı. Kardeşi Bahar Damar, cenaze töreninde ablasının tabutuna sarıldı, ayakta durmakta güçlük çekti. Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Kayabaşı Mezarlığı’na toprağa verildi.

  Pınar'ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu
  Pınar’ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu

  “KADINLAR İÇİN KANUN ÇIKARSINLAR”

  Baba Mustafa Damar, “60 yaşındayım böyle bir şey görmedik. Hayatımızda görmedik. 5 dakika içerisinde bir kanun çıkıyor, bir gece de kadınlar için kanun çıkarsınlar. Katiller arka kapıdan girip ön kapıdan çıkıyor” dedi.

  Kuzeninin kocası metin a. 'nın öldürdüğü pınar damar başakşehir'de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Törende pınar'ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu.
  Kuzeninin kocası Metin A.’nın öldürdüğü Pınar Damar Başakşehir’de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Törende Pınar’ın tabutunun üstüne gelinlik konuldu.

  Pınar Damar’ın kuzeni Nebahat Küçükbilal ise, “Gelsinler de görsünler bir ailenin nasıl dağıldığını. Gencecik bir kızın nasıl hayallerinin yıkıldığını görsünler. Sözün bittiği yer. Kimse ölümü hak etmiyor” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler