18 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
25 Eylül 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriPınar Karşıyaka'da FIBA Europe Cup hazırlıkları

  Pınar Karşıyaka’da FIBA Europe Cup hazırlıkları

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  FIBA Europe Cup’ta adını son 4 takım arasına yazdıran ancak dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle oynanamayan Final Four’u sabırsızlıkla bekleyen Pınar Karşıyaka, gözünü pazartesi günü Münih’te toplanacak FIBA toplantısına çevirdi.

  Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar, Eylül ayına ertelenen sezonun sağlıklı bir şekilde sonuna kadar oynanması gerektiğini ve hedeflerinin hak ettikleri kupaya uzanmak olduğunu söyledi. Selim Çınar pazartesi günkü toplantı öncesi şu görüşleri dile getirdi:

  “Daha önce Başkanımız Turgay Büyükkarcı’nın da açıklamış olduğu gibi, Eylül sonuna ertelendiği günden bugüne dek Europe Cup’ta sezonun tamamlanmasına yönelik takip ve ısrarımız devam etmekte. FIBA Europe Cup Final Four’u düzenleme konusunda isteğimiz de var, organizasyonu düzenleyecek gücümüz de. Organizasyonun bütününde ulaşımdan konaklamaya birçok detayı düşünerek görüşmelerimizi ve hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz. Son derece güçlü ve iyi bir şekilde geçirmekte olduğumuz ancak pandemi nedeniyle ertelenen Europe Cup’ta amacımız, sezonun sağlıklı bir şekilde sonuna dek oynanmasını sağlamak ve hak ettiğimize inandığımız kupaya uzanmak.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler