18 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaPınar Karşıyaka finali kutladı

  Pınar Karşıyaka finali kutladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  FIBA Şampiyonlar Ligi finalinde Hereda San Pablo Burgos’a 64-59 yenilerek kupa kaldırma hedefini kıl payıyla kaçıran Pınar Karşıyaka finali kutladı.

  Pınar Karşıyaka, İzmir’e dönüşünde finale çıkma başarısını ilçede tur atarak kutladı. Rusya’daki organizasyona gittiği özel uçakta akü arızası meydana geldiği için gecikmeli olarak Türkiye’ye dönebilen Kaf-Kaf’ı Adnan Menderes Havalimanı’nda yöneticiler çiçekler ve meşalelerle karşıladı.

  Pınar karşıyaka finali kutladı
  Pınar Karşıyaka finali kutladı

  Yeşil-kırmızılılar, akşam saatlerinde ilçeye girişte ise takım otobüsünden Karşıyaka Belediyesi’nin özel olarak hazırlattığı üstü açık otobüse bindi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle uygulanan tam kapanma ve sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Karşıyakalı basketbolcuları yalnız bırakmayan bir grup taraftar, takımın gelişinde yan yana dizilip meşaleler yaktı.

  Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay da kafileyi burada karşılayıp tura katıldı. Taraftarlar, özellikte Pınar Karşıyaka‘yı 8 yıl sonra Avrupa’da yeniden finale taşıyan Antrenör Ufuk Sarıca’yı bağırlarına bastı. Üstü açık otobüse binen kafile, Karşıyaka Tersane’den Mavişehir’deki Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’na kadar ilçeyi turladı.

  Fiba şampiyonlar ligi finalinde hereda san pablo burgos'a 64-59 yenilerek kupa kaldırma hedefini kıl payıyla kaçıran pınar karşıyaka finali kutladı.
  FIBA Şampiyonlar Ligi finalinde Hereda San Pablo Burgos’a 64-59 yenilerek kupa kaldırma hedefini kıl payıyla kaçıran Pınar Karşıyaka finali kutladı.

  Taraftarlar da araçlarıyla konvoy oluşturarak yeşil-kırmızılılara eşlik etti. Karşıyaka Belediye Bandosu ise çaldığı marşlarla coşkuya ortak oldu. Tezahüratlarla ilçeyi turlayan Kaf-Kaf’a vatandaşlar kısıtlama nedeniyle evlerinin balkonlarından el sallayıp alkışlayarak destek verdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler