TRY - Türk Lirası
EUR
18,2357
USD
17,9255
GBP
21,6361
CNY
2,6508
22.8 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29 C
İzmir
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanPınar Damar'ın katili cenazeyi almaya gitmiş

  Pınar Damar’ın katili cenazeyi almaya gitmiş

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kayıp ihbarıyla aranırken Bağcılar’da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan 32 yaşındaki Pınar Damar’ın katili Adli Tıp Kurumu önünde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

  Cinayeti işlediğini itiraf eden Metin A. aileyle birlikte cenazeyi almak için gittiği Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu önünde gözaltına alınmıştı.

  Bağcılar Mahmutbey Mahallesi’nde salı günü akşam saat 19.00 sıralarında ağaçlık alanda bir kadına ait cansız beden bulundu. Kayıp olarak aranan Pınar Damar’ın ailesi, polis tarafından teşhis için Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na çağrıldı.

  Pınar damar'ın katili cenazeyi almaya gitmiş
  Pınar Damar’ın katili cenazeyi almaya gitmiş

  Damar ailesi sabah erken saatlerde Adlı Tıp Kurumu’na geldi. Aile endişe ve gözyaşları içinde teşhis için beklerken aralarında bir kişi geri planda durmayı tercih etti. Kameralara yakalanan o kişi, kuzenin eşi Metin A.’ydı. Ailenin arkasında Pınar’ın cansız bedeninin bulunduğu Adli Tıp Kurumu’nun bahçesi çeviren duvara oturan Metin A. aile üyelerinin haykırışlarını izlerken görüntülendi.

  Metin A. bir kaç saat sonra burada, polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusunda Metin A.’nın Pınar Damar’ı boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Metin A.’nın Pınar Damar ile ilişkisi olduğunu öne sürerek göl kenarında boğduktan sonra ağaçlık alana attığını söylediği kaydedildi. Metin A. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

  Kayıp ihbarıyla aranırken bağcılar'da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan 32 yaşındaki pınar damar'ın katili adli tıp kurumu önünde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
  Kayıp ihbarıyla aranırken Bağcılar’da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan 32 yaşındaki Pınar Damar’ın katili Adli Tıp Kurumu önünde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

  PINAR İLE KATİLİ AYNI KAREDE

  Öte yandan Pınar Damar’ın Metin A. ile aynı karede bulunduğu fotoğraflar ortaya çıktı. Pınar’ın kuzeni ile gittiği yerlerde Metin A.’nın da yanlarında olduğu görülüyor. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler