TRY - Türk Lirası
EUR
20,217
USD
18,831
GBP
22,634
CNY
2,771
6 Şubat 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPetrol Ofisi grubu, yeni iş bir birliğine gitti 

Petrol Ofisi grubu, yeni iş bir birliğine gitti 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan Petrol Ofisi Grubu, 360 derece stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri sunan Purpose Ajansı Marjinal Porter Novelli ile anlaştı. 

Bilişimden sağlığa, finanstan sigortacılığa kadar geniş bir sektörel yelpazedeki müşteri portföyüne 360 derece iletişim hizmetleri sunan bir “purpose” ajansı olarak faaliyet gösteren Marjinal Porter Novelli, Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan Petrol Ofisi Grubu’nun stratejik iletişim ajansı oldu. 

Petrol ofisi grubu yeni is bir birligine gitti d - i̇ş dünyası - haberton
Petrol ofisi grubu, yeni iş bir birliğine gitti 

Attığı her adımda ülke ekonomisine sürdürülebilir değer sağlamayı hedefleyen Grup, Türkiye’nin en geniş akaryakıt istasyon ağı, 8 akaryakıt terminali, 18 havaalanı ikmal ünitesi, 1 LPG terminali, 120 bin metrekareye kurulu madeni yağ üretim tesisi, yılda çeyrek milyon uçağa yakıt ikmali, 1 milyon metreküplük deniz yakıtı depolama kapasitesi ile sektörde faaliyet göstererek, 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye madeni yağ ihracatı gerçekleştiriyor.

Teknoloji odaklı yenilikçi ekosistem girişimleriyle finansal teknoloji, elektrik tedariki, yenilenebilir enerji, e-oyun ve tüketici finansmanı gibi alanlarda fark yaratan oluşumlara imza atan Petrol Ofisi Grubu özellikle spor ve girişimcilik alanlarındaki çalışmalarıyla toplumsal katılımcılığa ve kapsayıcılığa odaklanıyor.   

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler