TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerPervez Müşerref hayatını kaybetti

Pervez Müşerref hayatını kaybetti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Eski Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref, bu sabah Dubai’de Amiloidoz hastalığına bağlı nedenlerden hayatını kaybetti.

Eski Pakistan Cumhurbaşkanı Müşerref, 79 yaşında Amiloidoz hastalığına bağlı nedenlerden yaşamını yitirdi. 2001-2008 yılları arasında Pakistan’da Cumhurbaşkanlığı görevini üstlenen Müşerref, hakkında açılan davalar nedeniyle 2016 yılından beri Dubai’de yaşıyordu. Müşerref, 1999’da darbeyle iktidara gelmişti.

ŞAHBAZ ŞERİF’TEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Pervez Müşerref’in ailesine başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yatsın” dedi.

Pakistan Senatosu’ndan yapılan açıklamada ise “Senato Başkanı Muhammed Sadiq Sanjrani, eski Cumhurbaşkanı General Pervez Müşerref’in vefatından dolayı derin üzüntü ve kederini dile getirerek, üzüntüsünü yaslı ailesiyle paylaştığını söyledi” denildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler