TRY - Türk Lirası
EUR
19,492
USD
18,635
GBP
22,747
CNY
2,653
2 Aralık 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerPolitikaPersonel Giyim TIR'ı 617 kişiye hizmet verdi

Personel Giyim TIR’ı 617 kişiye hizmet verdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Personel Giyim TIR’ı ile 617 kişiye hizmet verildiğini açıkladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu Bozkurt’ta, bakanlığın Personel Giyim TIR’ı ile 2 günde 617 kişiye hizmet verildiğini duyurdu.

Personel Giyim TIR’ı 617 kişiye hizmet verdi

Bakan Yanık, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, afet bölgesinde zorlu saha koşullarında büyük bir titizlikle ve çabayla görevlerini sürdüren kamu görevlisi ve sivil toplum kuruluşu gönüllülerinin giysi ve yardımcı malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için Personel Giyim TIR’ını faaliyete geçirdiklerini belirterek, “Personel Giyim TIR’ımız faal olduğu ilk iki günde, Kastamonu Bozkurt’ta 617 kişiye hizmet verdi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak afet bölgesinde yaraların sarılması için her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesileyle günlerdir sahada afetten zarar gören vatandaşlarımıza hizmet veren tüm görevlilere ve gönüllülere yürüttükleri çalışmalar ve sahadaki fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler