TRY - Türk Lirası
EUR
17,8960
USD
18,5428
GBP
19,9834
CNY
2,5734
18.3 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
28 C
İzmir
29 Eylül 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerPolitikaPersonel Giyim TIR'ı 617 kişiye hizmet verdi

Personel Giyim TIR’ı 617 kişiye hizmet verdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Personel Giyim TIR’ı ile 617 kişiye hizmet verildiğini açıkladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu Bozkurt’ta, bakanlığın Personel Giyim TIR’ı ile 2 günde 617 kişiye hizmet verildiğini duyurdu.

Personel giyim tiri 617 kisiye hizmet verdi 2 - politika - haberton
Personel giyim tir’ı 617 kişiye hizmet verdi

Bakan Yanık, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, afet bölgesinde zorlu saha koşullarında büyük bir titizlikle ve çabayla görevlerini sürdüren kamu görevlisi ve sivil toplum kuruluşu gönüllülerinin giysi ve yardımcı malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için Personel Giyim TIR’ını faaliyete geçirdiklerini belirterek, “Personel Giyim TIR’ımız faal olduğu ilk iki günde, Kastamonu Bozkurt’ta 617 kişiye hizmet verdi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak afet bölgesinde yaraların sarılması için her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesileyle günlerdir sahada afetten zarar gören vatandaşlarımıza hizmet veren tüm görevlilere ve gönüllülere yürüttükleri çalışmalar ve sahadaki fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler