TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel Haberler“Perseid Meteor Yağmuru” gözlemi etkinliği düzenleniyor

“Perseid Meteor Yağmuru” gözlemi etkinliği düzenleniyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 12 Ağustos Çarşamba günü Yusuflar Mahallesi’nde “Perseid Meteor Yağmuru”  gözlemi etkinliği düzenliyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da astronomi ile ilgili çalışmaları ile gençlerin yüzünü güldürecek. 40 kişilik katılım sınırı ile 12 Ağustos Çarşamba günü 19.30’da Yusuflar Mahallesi’nde başlayacak olan etkinlik, 13 Ağustos Perşembe günü 07.30’a kadar sürecek.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, katılımcıların yanlarında çadır, mat, minder, el feneri, hava sıcaklığına uygun kıyafetler, sivrisinek kovucu ve kumanyalarını getirmeleri gerektiğini belirttiler. 18 – 35 yaş arası katılımcılar için düzenlenen etkinlikte, maske zorunluluğu ve sosyal mesafe kurallarının uygulanacağını belirten yetkililer, ulaşımın Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi önünden Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanacağını ifade ettiler. 

Etkinliğe katılmak isteyenler, 10 Ağustos Pazartesi 09.00’dan itibaren 0222 230 35 16 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilirler.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler