26.4 C
Ankara
15.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
Salı, Mayıs 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatPerde Arası programına büyük ilgi

  Perde Arası programına büyük ilgi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Perde Arası adlı sohbet programı, 3 hafta içinde yüksek katılımın sağlandığı ilgi gören bir etkinliğe dönüştü. 

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının Ocak ayında başlattığı ve sosyal medya üzerinden hafta sonları canlı yayınlanan “Perde Arası” adlı sohbet programı, 3 hafta içinde yüksek katılımın sağlandığı ilgi gören bir etkinliğe dönüştü. 

  Covid-19 salgını ile mücadele halinde olunan bu dönemde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, izleyicileri ile internet üzerinden buluşabilmek için farklı etkinlikler düzenleyerek, sanatseverlerin evlerine misafir olmaya devam ediyor.

  Ocak ayının ilk hafta sonu yayınlanmaya başlayan ve tiyatroya, hayata, sanata dair sohbetlerin gerçekleştiği ‘Perde Arası’ adlı programa, her hafta Şehir Tiyatrolarının sevilen sanatçıları konuk oluyor. Instagram üzerinden canlı yayınlanan programlar aracılığı ile izleyiciler,  Şehir Tiyatrolarının oyuncularını farklı yönleri ile yakından tanıma fırsatı buluyorlar.

  Canlı yayınlara ve her program öncesi düzenlenen farklı anketlere binlerce sanatseverin katılmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Şehir Tiyatroları sanatçıları, bu ilginin benzeri üretimleri artırmak yönünde motivasyon sağladığını ve sağlıklı günlerde sanatseverlerle salonlarda buluşmak için gün saydıklarını belirttiler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler