TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYaşamPendik'te sevdikleri köpeği kucaklayarak çaldılar

Pendik’te sevdikleri köpeği kucaklayarak çaldılar

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Pendik’te karısı ve 2 çocuğuyla pet shop dükkanının önündeki ‘Boss’ isimli sevdikleri köpeği kucaklayarak çaldılar. Köpek hırsızı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. 

Batı Mahallesi Sabri Taşkın Caddesi’nde bulunan pet shopun önüne karısı ve 2 çocuğuyla dün saat 16.30 sıralarında gelen bir kişi, dükkanın sahibine ait olan ‘Boss’ isimli köpeği sevmeye başladı. İddiaya göre köpeğin sahibi Samet Şener içeride müşteriyle ilgilendiği sırada pet shopun önünde köpeği sevmeye devam eden adam bir süre sonra köpeği kucağına aldı. Ardından karısı, çocukları ve kucağındaki köpekle birlikte olay yerinden hızlıca uzaklaştı. Köpeğin çalınma anı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.  

Pendik’te sevdikleri köpeği kucaklayarak çaldılar

“İLAÇ KULLANIYORDU, KİMDEYSE GETİRİP BIRAKSIN” 

Köpeğin ve aynı zamanda pet shopun sahibi Samet Şener, “2 kızıyla bir aile buraya geldi. Köpeği seviyorlar. Daha sonra köpeği alıp götürüyorlar. Köpek 2 buçuk senedir bizde. Bütün esnaf, çocuklar köpeğimi iyi tanır. Onu severler. Bunların niyeti farklıymış. Köpeğimi alıp götürdüler. Biz içerdeydik. Müşteriyle ilgileniyorduk. Köpek sizin mi? diye sordular. Ona rağmen köpeği alıp götürdüler. Şikayetçi olduk. Köpeğimiz ilaçta kullanıyordu, kimdeyse getirip bıraksın. Beyaz Şivava cinsi erkek köpekti. Değeri de 8-10 bin lira arasıydı” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler