TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerPele, hastanede kalmaya devam edecek

Pele, hastanede kalmaya devam edecek

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dünyaca ünlü efsanevi futbolcu Pele’nin (82) kızı Kely Nascimento dün açıklama yaparak Pele’nin Noel tatilini hastanede geçireceğini duyurdu. Açıklama dünya basınında Pele’nin durumunun kötüleşmesi olarak yorumlandı.  

Kely Nascimento sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Evdeki Noel tatilimiz askıya alındı. Doktorlarla birlikte, çeşitli nedenlerle, Einstein Hastanesi’ndeki bu yeni ailenin bize gösterdiği tüm özenle burada kalmamızın daha iyi olacağına karar verdik!!” ifadelerini kullandı. Kız kardeşiyle birlikte selfie fotoğrafını paylaşan Kely Nascimento gelecek hafta Pele’nin durumuyla ilgili güncel bilgileri paylaşacağını ifade ederek “Ona olan sevginiz, hikayeleriniz ve dualarınız BÜYÜK bir teselli çünkü yalnız olmadığımızı biliyoruz” dedi.    

Pele hastanede kalmaya devam edecekz - dış haberler - haberton
Pele, hastanede kalmaya devam edecek

2021 yılında kolon tümörünü aldıran Pele daha sonra kemoterapi dahil düzenli olarak tedavi görmüştü. Ünlü futbolcuyla ilgili Albert Einstein Hastanesi, Pele’nin kanser hastalığının ilerleme gösterdiğini, böbrek ve kalp işlev bozukluklarıyla ilgili daha fazla bakım ve tedavi görmesi gerektiğini açıklamıştı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler