20.7 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
26.4 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerPapaz köyü kamyonetle kutsadı

  Papaz köyü kamyonetle kutsadı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Yunanistan’ın Lianokladi köyünde papaz, Hz. İsa’nın doğumu ve vaftizinin yıldönümü nedeniyle kamyonet kasasındaki kutsal suyla köyü kutsadı.


  Yunanistan’ın Lianokladi köyünde görev yapan papaz, Hazreti İsa’nın doğumu ve vaftiz edilişinin yıldönümü ve halkı koronavirüs salgınından korumak gerekçesiye kamyonetin kasasında bulunan 15 litrelik kutsal suyu ile köyü kutsadı.

  “DUALAR KORONAVİRÜSTEN KORUYOR”

  Papaz, Hazreti İsa’nın doğumu ve vaftiz edilişinin yıldönümü ve halkı koronavirüs salgınından korumak gerekçesiye kamyonetin kasasında bulunan 15 litrelik kutsal suyu ile köyü kutsadı. 

  Köy halkının şaşırdığı o anlar köy sakinleri tarafından cep telefonuyla kayda alındı.
  Köy halkının şaşırdığı o anlar köy sakinleri tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

  Açıklama yaparak, “Hz. İsa’nın doğumu ve vaftiz edilişinin yıldönümü nedeniyle dua ediyoruz. Bu köyün azizlerinden kalma eşyaları yanıma alarak kamyonla bu kutsal topraklar için dua ettim. Bu dualar köyümüzü aynı zamanda koronavirüs ve tüm kötülüklerden koruyor.” ifadelerini kullandı. Köy halkının şaşırdığı o anlar köy sakinleri tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler