15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamPalandöken'de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdi

  Palandöken’de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdi

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Kış turizminin gözde kayak merkezi Palandöken’de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdiler, 2 Rus turist görenleri şaşırttı.

  Tatilcilerin merakla izlediği, zaman zaman da fotoğraflarını çektiği Lubov Lubacka ile İrina Bespalova’nın bir süre sonra sosyal medya fenomeni olduğu öğrenildi. Üstlerinde bornoz, ellerinde fincanla acemi pistinde kayak yapan Rus kadınlardan Lubacka, daha sonra tatilcilerin arasında bikiniyle kalıp, arkadaşı Bespalova’ya poz verdi. 

  Palandöken'de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdi
  Palandöken’de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdi

  Palandöken Kayak Merkezi, dünyanın en uzun pistlerine sahip olması, şehir merkezine 5 kilometre, havaalanına ise 17 kilometre uzaklıkta yer alması, ışıklandırma sistemleriyle gece kayak yapabilme imkanı bulunması ve tesislerin son model teknolojiyle donatılmış olması dolayısıyla kayakseverlerin ilgisini çekiyor. Kayak merkezine gelerek, milyonları bulan takipçileri için birbirinden ilginç video ve fotoğraflar çeken sosyal medya fenomenleri de renkli görüntüler ortaya çıkarıyor. Takipçilerine değişik görüntüler çekmeyi amaçlayan yerli ve yabancı sosyal medya fenomenleri, geldikleri Palandöken’den paylaşımlar da yapıyor. 

  Kış turizminin gözde kayak merkezi palandöken'de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdiler, 2 rus turist görenleri şaşırttı.
  Kış turizminin gözde kayak merkezi Palandöken’de bornozla kayıp, bikiniyle poz verdiler, 2 Rus turist görenleri şaşırttı.

  Rusya’dan gelerek, Palandöken’de konaklayan Lubov Lubacka ile İrina Bespalova, tatilcilerin meraklı bakışları arasında, ellerinde fincan ve üzerlerinde bornoz ile kayak yaptı. Lubacka ve Bespalova’nın sosyal medya fenomeni olduğunu öğrenen tatilciler, fotoğraflarını çekti. Rus fenomenler ise acemi pistinde poz verdi. Bir süre sonra Lubov Lubacka’nın, üzerindeki bornozu çıkarıp, bikiniyle kalarak, İrina Bespalova’ya poz verdiği görüldü. Erzurum’u tanıtan birçok fotoğraf ve videoyu da takipçileri ile paylaşan Rus fenomenler, çekim bittikten sonra otele girdi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler